Obrońcy Galaktyki recenzja

Obrońcy Galaktyki to darmowa gra MMO, która przenosi graczy w głęboką przestrzeń kosmiczną, w najmniej znane części galaktyki. Jej niegdyś odległe rejony były niedostępne, ale za sprawą wielkiego odkrycia, stały się niemal na wyciągnięcie ręki.

og_730x457
Graj za DARMO

Trwa brutalna rywalizacja o surowce i pieniądze, pomiędzy bezwzględnymi rządami, chciwymi korporacjami i zuchwałymi poszukiwaczami przygód. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do tajemniczego incydentu. Gracz jest jednym ze śmiałków, którzy postanawiają zbadać sytuację i wyjaśnić całkowity brak komunikacji z osadnikami. To tylko przedsmak wielkiej przygody, jaka czeka na Ciebie na planecie X52…

og_scr_730x457_6

Więcej nie chce zdradzić, powiem jedynie, że intryga jest bardzo interesująca. Kampania rozwija wątek fabularny gry i aktualnie liczy około 60 kroków podzielonych na 10 rozdziałów, a jest to tylko jeden z trybów gry. Obrońcy Galaktyki oferują aktualnie 8 różnych trybów rozgrywki, od najprostszych walk z komputerowymi przeciwnikami, po bardziej skomplikowane, w których zmierzymy się z oddziałami innych graczy (zamiast klany są tutaj Sfory).

Czytaj więcej

Dragon2 recenzja

Dragon2 to wydana w marcu 2017 roku kontynuacja Dragon Knight, popularnego MMORPG opracowanego i opublikowanego przez Yuanjie Network Technology Limited w ramach sieci Sala Game. Gra jest dostępna w całości w języku polskim!

dragon2_scr_1

Graj za DARMO

W grze Dragon2 wcielamy się w dzielnego rycerza, który rusza na niebezpieczną misje od której zależy ostateczny los ludzkości. Jesteśmy prowadzeni przez wątek fabularny gry kompletując różne zadania i ulepszając postać naszego wojownika. Naszymi przeciwnikami będą demony, orkowie, sukuby, gobliny i inne stwory ciemności, które zaatakowały magiczny świat Dragon2. W trakcie naszej wędrówki wykonamy bardzo wiele zadań i za ich skompletowanie otrzymamy najcenniejsze przedmioty, które występują w wielu odmianach i stanowią podstawowe wyposażenie naszego herosa. Krok po kroku, będziemy pomagali w ratowaniu świata i jednocześnie zdobywali nieprzebrane bogactwa oraz magiczne artefakty różnej mocy. Każdy z przedmiotów można ulepszyć i to na kilka sposobów, by dodawały znacznie więcej mocy noszącemu je herosowi.

dragon2_scr_3
W Dragon2 nie gramy tylko podstawowymi bohaterami, ale możemy również rekrutować nowych herosów i w ten sposób pokonywać większe grupy potworów.
Czytaj więcej

Łowcy Zombi: Apokalipsa recenzja

Łowcy Zombi: Apokalipsa do darmowa gra skierowana do wszystkich wielbicieli gier RPG i wyjątkowo popularnej tematyki zombi. Gracze wejdą do świata zdominowanego przez tajemniczy wirus, który zamienia ludzi w wygłodniałych nieumarłych. Popularni „Łowcy” są dostępni na komputery, tablety oraz smartfony.

lowcy_zombi_scr_730x457_1

Graj za DARMO

Chyba każdy z nas miał już okazję zetknąć się z przerażającymi zombi, które oddziaływają bardzo mocno na współczesną popkulturę. Miliony ludzi z wielkim zainteresowaniem oglądają kolejne odcinki The Walking Dead, kolejne odsłony produkcji w stylu Dawn of The Dead lub, po prostu, przebierają się za zombi i straszą się nawzajem uczestnicząc w Marszach Zombi. Łowcy Zombi: Apokalipsa to polska produkcja w modelu Free to Play, w której gracze stają się jednym z Łowców i ruszają przed siebie, by ocalić swoich bliskich, walcząc przy tym ze złą korporacją SIRUS. Czytaj więcej

OGame recenzja

Jedna z pierwszych popularnych gier strategicznych online dostępnych na polskim rynku. Zobaczcie OGame, która przeniesie was w najodleglejsze zakątki galaktyki.

ogame_scr_1

Graj za DARMO

Niewiele gier przeglądarkowych jest w stanie pochwalić się równie bogatą historią, co wciąż niezwykle popularny OGame. W swoim czasie, była to jedna z najciekawszych i innowacyjnych gier, która pozwalała grać za darmo każdemu, kto był chętny się zarejestrować. Na polskim rynku Free to Play, to właśnie OGame – a zaraz obok niego Travian – spopularyzowały ten typ gier. Po rejestracji, gra przenosi nas głęboko w kosmos, gdzie toczyć będziemy brutalną walkę o władzę i wpływy. Czytaj więcej

Shakes & Fidget recenzja

Gra RPG w oparach absurdu i z mocnym przymrużeniem oka? Dostępna bezpłatnie po polsku na telefony, tablety i przeglądarki? Przedstawiam niezrównaną produkcję Shakes & Fidget!

shakes_fidget_scr_1
Graj za DARMO

Chyba wszyscy mamy czasami serdecznie dość, skomplikowanych i wymagających sprzętowo gier komputerowych. szukamy lekkiej, nieskrępowanej rozrywki. Tym przyjemniej się gra, kiedy odnajdujemy w grze pokłady humoru, to można znaleźć w Shakes & Fidget wyjątkowo łatwo. Ta mająca już kilka lat, świetna gra przeglądarkowa, dostała niedawno drugie życie, za sprawą wydania aplikacji do pobrania na telefony i tablety. Jak to RPGach bywa, zaczynamy od zaprojektowania postaci herosa. Czytaj więcej

Forge of Empires recenzja

Bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i najlepiej zrealizowanych gier strategicznych w przeglądarce. Forge of Empires – po polsku i z opcją pobrania bezpłatnej wersji mobilnej.

forge_of_empires_scr_1
Graj za DARMO

Nie będę może omawiał, jak bardzo popularne są wszelkiego rodzaju gry strategiczne online, oparte na sprawdzonym modelu zarządzaj – bogać się – walcz.  Produkcje te, cieszą się nie słabnąca popularnością, a dodatkowym bodźcem do ich rozwoju jest postępująca „multiplatformowość” – gracze mają różne formie dostępu, nie tylko przez przeglądarki, ale także aplikacje mobilne (telefony i tablety). Forge of Empires jest właśnie taką strategią, a w chwili kiedy piszę tą recenzję, istnieje wersja mobilna na iOS, ale niebawem wejdzie do użytku Czytaj więcej

Berserk: The Cataclysm recenzja

Bezpłatna karcianka online w przeglądarce, stworzona dla fanów dynamicznych pojedynków online. Berserk: The Cataclysm idealnie sprawdza się w przeglądarce internetowej!

berserk_the_cataclysm_scr_4

Graj za DARMONastały dobre czasy dla wszystkich fanów gier karcianych, których pojawia się coraz więcej, szczególnie po sukcesie popularnej Duel of Champions. Postępującą ciasnotę na rynku, spotęgował Blizzard i Hearthstone: Heroes of Warcraft, a Ubisoft wydał Panzer General Online (coś dla fanów wojennych karcianek!). Berserk: The Cataclysm, to najnowsza oferta dla „karciarzy” i darmowa gra karciana online,  Czytaj więcej

Imperia Online recenzja

Średniowieczna strategia Imperia Online to cofnięcie się do czasów wojen feudalnych, kiedy rycerze przelali krew za swoich panów. Czy chcecie rozwinąć swoje własne królestwo feudalne i werbować swoje zastępy rycerstwa?

imperia_online_scr_1
Graj za DARMO
Nie oszukujmy się – chyba każdy ma już na swoim koncie przygodę w jakiejś z darmowych strategii przeglądarkowych i zna trochę mechanikę rozgrywki? Jeszcze kilka lat temu, nie mieliśmy tak wielkiego wyboru, jaki jest teraz – wszyscy graliśmy w Travian lub OGame, a niedługo po nich (w 2005 roku), pojawiła się Imperia Online. Kilka lat na karku, jak widać ma, a co konkretnie oferuje graczom? Zacznijmy od standardowego samouczka i pierwszych kilku misji, by wgryźć się trochę w rozgrywkę… Czytaj więcej