RoboManiac recenzja

RoboManiac przeniesie Cię na daleką planetę Centerrę, gdzie zmierzysz się w walce z innymi botami o miano jedynego władcy planety. Gra w unikalny sposób łączy najlepsze cechy gry RPG i menadżera sportowego, które zostały wzbogacone olbrzymią dawką humoru. RoboManiac jest dostępny w całości po polsku!

robomaniac_scr_1

Graj za DARMO

Po wejściu do gry, dowiadujemy się, że na dalekiej planecie Centerra ludzie zostali zmuszeni, by opuścić swoje kolonie. Katastrofa, niebezpieczne promieniowanie i po prostu prysnęli z nowo kolonizowanej planety. Koloniści uciekali w takim popłochu, że zostawili cały swój sprzęt, wliczając w to wszystkie pomagające im roboty. Po 30 latach, roboty obudziły się i stwierdziły, że istnieją. Od tej pory zapanowało jedno wielkie zamieszanie i totalna anarchia, aż roboty postanowiły zorganizować się na tyle, by stworzyć specjalne ligi. Co to takiego? Rodzaj wielkiego turnieju, w którym gracze wybierają rządzących. Tyle można powiedzieć z grubsza o fabule RoboManiaka.

robomaniac_scr_3

Na samym początku, zaraz po zarejestrowaniu konta, tworzymy bota nadając mu imię i rozdzielając punkty atrybutów. Następnie, przechodzimy dalej i jesteśmy Czytaj więcej

Obrońcy Galaktyki recenzja

Obrońcy Galaktyki to darmowa gra MMO, która przenosi graczy w głęboką przestrzeń kosmiczną, w najmniej znane części galaktyki. Jej niegdyś odległe rejony były niedostępne, ale za sprawą wielkiego odkrycia, stały się niemal na wyciągnięcie ręki.

og_730x457
Graj za DARMO

Trwa brutalna rywalizacja o surowce i pieniądze, pomiędzy bezwzględnymi rządami, chciwymi korporacjami i zuchwałymi poszukiwaczami przygód. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do tajemniczego incydentu. Gracz jest jednym ze śmiałków, którzy postanawiają zbadać sytuację i wyjaśnić całkowity brak komunikacji z osadnikami. To tylko przedsmak wielkiej przygody, jaka czeka na Ciebie na planecie X52…

og_scr_730x457_6

Więcej nie chce zdradzić, powiem jedynie, że intryga jest bardzo interesująca. Kampania rozwija wątek fabularny gry i aktualnie liczy około 60 kroków podzielonych na 10 rozdziałów, a jest to tylko jeden z trybów gry. Obrońcy Galaktyki oferują aktualnie 8 różnych trybów rozgrywki, od najprostszych walk z komputerowymi przeciwnikami, po bardziej skomplikowane, w których zmierzymy się z oddziałami innych graczy (zamiast klany są tutaj Sfory).

Czytaj więcej

Dragon2 recenzja

Dragon2 to wydana w marcu 2017 roku kontynuacja Dragon Knight, popularnego MMORPG opracowanego i opublikowanego przez Yuanjie Network Technology Limited w ramach sieci Sala Game. Gra jest dostępna w całości w języku polskim!

dragon2_scr_1

Graj za DARMO

W grze Dragon2 wcielamy się w dzielnego rycerza, który rusza na niebezpieczną misje od której zależy ostateczny los ludzkości. Jesteśmy prowadzeni przez wątek fabularny gry kompletując różne zadania i ulepszając postać naszego wojownika. Naszymi przeciwnikami będą demony, orkowie, sukuby, gobliny i inne stwory ciemności, które zaatakowały magiczny świat Dragon2. W trakcie naszej wędrówki wykonamy bardzo wiele zadań i za ich skompletowanie otrzymamy najcenniejsze przedmioty, które występują w wielu odmianach i stanowią podstawowe wyposażenie naszego herosa. Krok po kroku, będziemy pomagali w ratowaniu świata i jednocześnie zdobywali nieprzebrane bogactwa oraz magiczne artefakty różnej mocy. Każdy z przedmiotów można ulepszyć i to na kilka sposobów, by dodawały znacznie więcej mocy noszącemu je herosowi.

dragon2_scr_3
W Dragon2 nie gramy tylko podstawowymi bohaterami, ale możemy również rekrutować nowych herosów i w ten sposób pokonywać większe grupy potworów.
Czytaj więcej

Łowcy Zombi: Apokalipsa recenzja

Łowcy Zombi: Apokalipsa do darmowa gra skierowana do wszystkich wielbicieli gier RPG i wyjątkowo popularnej tematyki zombi. Gracze wejdą do świata zdominowanego przez tajemniczy wirus, który zamienia ludzi w wygłodniałych nieumarłych. Popularni „Łowcy” są dostępni na komputery, tablety oraz smartfony.

lowcy_zombi_scr_730x457_1

Graj za DARMO

Chyba każdy z nas miał już okazję zetknąć się z przerażającymi zombi, które oddziaływają bardzo mocno na współczesną popkulturę. Miliony ludzi z wielkim zainteresowaniem oglądają kolejne odcinki The Walking Dead, kolejne odsłony produkcji w stylu Dawn of The Dead lub, po prostu, przebierają się za zombi i straszą się nawzajem uczestnicząc w Marszach Zombi. Łowcy Zombi: Apokalipsa to polska produkcja w modelu Free to Play, w której gracze stają się jednym z Łowców i ruszają przed siebie, by ocalić swoich bliskich, walcząc przy tym ze złą korporacją SIRUS. Czytaj więcej

OGame recenzja

Jedna z pierwszych popularnych gier strategicznych online dostępnych na polskim rynku. Zobaczcie OGame, która przeniesie was w najodleglejsze zakątki galaktyki.

ogame_scr_1

Graj za DARMO

Niewiele gier przeglądarkowych jest w stanie pochwalić się równie bogatą historią, co wciąż niezwykle popularny OGame. W swoim czasie, była to jedna z najciekawszych i innowacyjnych gier, która pozwalała grać za darmo każdemu, kto był chętny się zarejestrować. Na polskim rynku Free to Play, to właśnie OGame – a zaraz obok niego Travian – spopularyzowały ten typ gier. Po rejestracji, gra przenosi nas głęboko w kosmos, gdzie toczyć będziemy brutalną walkę o władzę i wpływy. Czytaj więcej

Shakes & Fidget recenzja

Gra RPG w oparach absurdu i z mocnym przymrużeniem oka? Dostępna bezpłatnie po polsku na telefony, tablety i przeglądarki? Przedstawiam niezrównaną produkcję Shakes & Fidget!

shakes_fidget_scr_1
Graj za DARMO

Chyba wszyscy mamy czasami serdecznie dość, skomplikowanych i wymagających sprzętowo gier komputerowych. szukamy lekkiej, nieskrępowanej rozrywki. Tym przyjemniej się gra, kiedy odnajdujemy w grze pokłady humoru, to można znaleźć w Shakes & Fidget wyjątkowo łatwo. Ta mająca już kilka lat, świetna gra przeglądarkowa, dostała niedawno drugie życie, za sprawą wydania aplikacji do pobrania na telefony i tablety. Jak to RPGach bywa, zaczynamy od zaprojektowania postaci herosa. Czytaj więcej

Forge of Empires recenzja

Bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i najlepiej zrealizowanych gier strategicznych w przeglądarce. Forge of Empires – po polsku i z opcją pobrania bezpłatnej wersji mobilnej.

forge_of_empires_scr_1
Graj za DARMO

Nie będę może omawiał, jak bardzo popularne są wszelkiego rodzaju gry strategiczne online, oparte na sprawdzonym modelu zarządzaj – bogać się – walcz.  Produkcje te, cieszą się nie słabnąca popularnością, a dodatkowym bodźcem do ich rozwoju jest postępująca „multiplatformowość” – gracze mają różne formie dostępu, nie tylko przez przeglądarki, ale także aplikacje mobilne (telefony i tablety). Forge of Empires jest właśnie taką strategią, a w chwili kiedy piszę tą recenzję, istnieje wersja mobilna na iOS, ale niebawem wejdzie do użytku Czytaj więcej

Berserk: The Cataclysm recenzja

Bezpłatna karcianka online w przeglądarce, stworzona dla fanów dynamicznych pojedynków online. Berserk: The Cataclysm idealnie sprawdza się w przeglądarce internetowej!

berserk_the_cataclysm_scr_4

Graj za DARMONastały dobre czasy dla wszystkich fanów gier karcianych, których pojawia się coraz więcej, szczególnie po sukcesie popularnej Duel of Champions. Postępującą ciasnotę na rynku, spotęgował Blizzard i Hearthstone: Heroes of Warcraft, a Ubisoft wydał Panzer General Online (coś dla fanów wojennych karcianek!). Berserk: The Cataclysm, to najnowsza oferta dla „karciarzy” i darmowa gra karciana online,  Czytaj więcej