#1

Obrońcy Galaktyki

Obrońcy Galaktyki

Wejdź do darmowej gry Obrońcy Galaktyki i przenieś się w samo centrum wydarzeń, które zmieni losy kosmosu. Całej ludzkości grozi zagłada i tylko Ty możesz powstrzymać zbliżające się widmo zniszczenia. Kontakt z kolonistami na planecie X52 został przerwany i nikt nie wie co się wydarzyło. Otrzymujesz zlecenie, by dowiedzieć się więcej na temat losu kolonistów i zabezpieczyć złoża bezcennego Kryształu. Dowiedz się więcej i stwórz już teraz postać Obrońcy! Rozwijaj swojego herosa i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami. Spośród dostępnych trybów gry weź udział w pojedynkach jeden na jednego, pięciu na pięciu graczy, czy zmierz się w morderczym pojedynku z super-potężnymi cyborgami w Twierdzy Cyborgów lub walcz o planetę z grupami innych graczy. Zmierz się w wielu niesamowitych trybach Gracz kontra Gracz i stwórz swoją własną Sforę, a więc bandę bohaterów takich jak Ty! Gra Obrońcy Galaktyki jest dostępna na przeglądarki internetowe, a więc zagraj już teraz na komputerze lub urządzeniu mobilnym (smartfon i tablet).

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online w stylu RPG, która przeniesie Cię na wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Przygoda rozpoczyna się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy gwałtownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Czy uratujesz swoich bliskich? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowrogiej korporacji? Przekonaj się już teraz i stwórz postać swojego Łowcy! Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami. W Łowcy Zombi znajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi graczami lub członkami Gangów (gildii). Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon).

Islandoom

Islandoom

Islandoom to darmowa gra przeglądarkowa nastawiona na kreatywność graczy przy tworzeniu przeróżnych strategii rozwoju Imperium. W tym morskim świecie każdy ma szansę zaistnieć i wzbić się na wyżyny rankingów.

W grze istnieją cztery nacje posiadające unikalne cechy i bonusy, dotyczące sposobu rozwijania wyspy i atrybutów armii. Wybierz naród, który będzie odpowiedni do Twojego sposobu grania!

Będąc przywódcą wyspiarskiego królestwa spoczywa na Tobie wiele obowiązków. Musisz dbać o swoją ludność, która buduje dla Ciebie obiekty, jednostki wojenne i pracuje nad nowymi, usprawniającymi technologiami.

Wszechobecni piraci mogą się ukazać utrapieniem, jednak prawdziwym zagrożeniem są inni gracze. Warto zapewnić sobie bezpieczeństwo i zwiększyć swoją siłę militarną poprzez dołączenie, bądź stworzenie silnego aliansu.

System sojuszy oferuje unikalne ulepszenia, których zdobycie możliwe jest wyłącznie przez współpracę jego członków. Dzięki różnorodnej społeczności Islandoom znacznie urozmaica to rozgrywkę i daje możliwość poznania wielu ciekawych osób, podzielających nasze zainteresowania.

W świecie darmowej gry Islandoom reprezentuje Cię unikalny awatar przedstawiający Twojego bohatera. Możesz zmieniać jego wygląd wedle uznania i tworzyć jego wyjątkowy wizerunek. Dbając o jego punkty doświadczenia poprzez uczestniczenie w rozmaitych ekspedycjach, wielokrotnie będziesz zdobywać przedmioty, które zwiększą siłę bojową Twojej postaci.

Mistrzowie Żywiołów

Mistrzowie Żywiołów

Mistrzowie Żywiołów to kolekcjonerska gra typu MMORPG z nową unikalną rozgrywką. Zbuduj talię magicznych kart, aby zostać mistrzami elementów.

To prosta w obsłudze gra, która daje dużo frajdy.

Zdobądź elementy i użyj ich w bitwach, aby stać się potężnym magikiem. Ulepsz swoją talię z różnymi kartami i walcz aby dojść na szczyt. Wiele z różnych stworzeń, takich jak orkowie, rycerze, elfy będą walczyć przy Tobie. Wiele przygód czeka na takiego maga.

Utwórz własną gildię lub dołącz do istniejącej, aby grać ze znajomymi. Będziesz cieszył się areną, turniejem, wojenami klanów, nalotami gildii i globalnymi nalotami w swoim czasie w świecie magicznych kart.

Nie masz doświadczenia w grach w karty? Żaden problem! Z pomocą naszego prostego samouczka nauczysz się gry w ciągu kilku minut.

#5

CrossOut

CrossOut

CROSSOUT to darmowa gra post-apokaliptyczna w stylu MMO.

Zbuduj unikalne maszyny bojowe z niezliczonych części zamiennych, jeździj nimi bezpośrednio w walce i zniszcz wrogów w wybuchowych bitwach PvP online!

Unikalne pojazdy, opracowane przez graczy korzystających z szerokiego wachlarza dostępnych części: od zwinnych buggy po ciężkie pojazdy terenowe lub platformy bojowe na polach antygrawitacyjnych.

Pełna swoboda kreatywności i tysiące możliwych kombinacji: Utwórz pojazdy o dowolnym kształcie z szeroką gamą części, z szeroką gamą zbroi i broni, które pomogą Ci wesprzeć arsenał.

Ogromny arsenał broni: od pilarki do wiertarek, karabinów maszynowych po wyrzutnie rakiet. Możesz także tworzyć nowe i zaawansowane części i wystawiać je na targach w grze.

Oprócz walki PvP, dołącz do misji PvE, gdzie można walczyć z wrogami napędzanymi AI.

Podczas zdobywania doświadczenia z bitew, poprawisz również swoją pozycję, odblokujesz nowe części, uzyskasz dostęp do nowych planów, misji i przestrzeni dyskowej.

Dragon2

Dragon2

Darmowe MMO Dragon2 to kontynuacją hitu Dragon Knight. W grze wcielamy się w wojowniczego śmiałka od którego zależą przyszłe losy świata. Jesteśmy prowadzeni przez wątek fabularny gry, wykonując misje i ulepszając jednocześnie naszą postać oraz swoją drużynę. Czekają na Ciebie setki niebezpiecznych misji i wielka przygoda, w której zdobędziesz nieprzegrane bogactwa i odkryjesz prawdziwą potęgę. Pokonasz tysiące potworów i zmierzysz się z najbardziej wymagającymi bossami. Czekają na Ciebie również inni uczestnicy rozgrywki z którymi zmierzysz się w dynamicznej rozgrywce Gracz kontra Gracz.

Poznaj wielu przyjaciół i przeżyj niesamowitą przygodę! Gra jest dostępna za darmo w polskiej wersji językowej!

Tentlan

Tentlan

Tentlan jest strategiczną grą rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Fabuła ma miejsce w czasach Ameryk przed Kolumbem. Rozpoczynasz od małej osady w sercu lasu deszczowego i stale zwiekszasz swoją przewagę i wpływy, aż osiągniesz rozbudowane imperium.

Mozna grać samemu lub tworzyć koalicje. Wznoś wielkie miasta na własną rękę , bądź we współpracy z innymi graczami lub plemionami, albo walcz o dominację z innymi władcami.

Poszerzaj wiedzę swojej cywilizacji poprzez badania, przywołuj boski wpływ poprzez rytuały i przygotuj wielkie armie na wojnę poprzez szkolenie różnych jednostek.

Niektóre rytuały pozwolą Ci na wywołanie efektów pór roku. Zmieniaj pory roku i korzystaj z ich efektów w newralgicznych momentach.

W świecie Tentlan, zwycięzcami nie są Ci, którzy mają najwięcej surowców czy jednostek, tylko tacy, którzy potrafią je wykorzystać. Zaplanuj różne strategie i metody gry, aby drażnić swoich przeciwników i atakować ich bez uprzedzenia.

War Thunder

War Thunder

War Thunder, czyli jeden z najlepszych darmowych symulatorów wojennych, łączących w sobie walki samolotów oraz bitwy stalowych pojazdów pancernych. Rozgrywka została zarówno o misje dla jednego gracza, jak i pełne emocji bitwy PvP. Zawalczysz USA, Niemcami, Japonią, Rosją oraz Wielką Brytanią - poznasz ich zarówno mocne, jak i słabe strony każdej z frakcji. Gra zawiera nie tylko samoloty śmigłowe, ale również podźwiękowe odrzutowce, które rozdzierają powietrze rykiem swoich silników. Będziesz miał do swojej dyspozycji kilkaset zróżnicowanych maszyn, zarówno do podniebnych walk szwadronów, jak i emocjonujących starć wojsk pancernych! Czołgi lekkie, średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i wyrzutnie pocisków rakietowych – War Thunder to prawdziwa uczta dla gracza.

Będziesz ścierać się z nieprzyjacielem w okolicach Stalingradu, walczyć o wyspy Pacyfiku czy uczestniczyć w brutalnych walkach o Berlin. Podstawowe pytanie brzmi – którą frakcję wybierzesz?!

Pogromcy

Pogromcy

Pogromcy to bezpłatna gra RPG online, w której możesz dać nura w niesamowity i pełen przygód świat fantasy. Stworzenie bohatera to pierwszy krok na drodze do bogactwa i bitewnej chwały! Chwytaj więc za miecz i walcz przeciw hordom potworów, dołączaj do klanów i rywalizuj z innymi graczami online. Będziesz miał do wyboru nie tylko tryb kampanii dla jednego gracza, ale również szereg różnych form PvP (gracz kontra gracz). Koloseum, Bitwy Bohaterów, wspólne wyprawy na Skarby Smoków – opcji spędzania czasu w grze jest mnóstwo, a wszystko dostępne bezpłatnie.


Gra wymaga dostępu do Internetu, ale co najważniejsze, jest dostępna z poziomu przeglądarki twojego komputera i smartfonu! Możesz grać, gdzie tylko dusza zapragnie i mieć cały czas kontakt z grą online Pogromcy!

#10

League of Angels

League of Angels

League of Angels jest darmową grą przeglądarkową, której fabuła rozgrywa się w świecie fantasy. Produkcja studia GTArcade jest historią o odwiecznej walce aniołów i demonów. Gracze wcielają się w przywódców grupy herosów, wśród których znajdują się również anioły.

Gra przeniesie Cię w odmęt wojny pomiędzy aniołami, a demonami, w którym przeżyjesz wielką przygodę. Jako jeden z dzielnych bohaterów, wspomożesz siły Dobra, zdobędziesz potężne artefakty i rozegrasz pojedynki z bestiami z piekła rodem. W miarę przechodzenia gry, Twoja postać stanie się coraz silniejsza i bardziej znacząca. Dołącz do gildii i razem z innymi graczami walczcie o ocalenie świata. League of Angels jest dostępna za darmo w Twojej przeglądarce internetowej, więc możesz śmiało grać bezpłatnie już teraz!

Travian

Travian

Travian to klasyczna darmowa gra strategiczna na przeglądarki, w której rozwiniesz własną osadę i wcielisz się w Rzymian, Teutonów lub Galów. Każdy może powołać do życia własną osadę, rozbudowywać ją, handlować z innymi graczami oraz powoływać armię, która będzie bronić osady, albo atakować innych graczy.

Gra ciągle się rozwija, a w świecie Travian pojawiają się kolejne udoskonalenia, które pozytywnie wpływają na sposób oraz dynamikę gry. Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli lidera, zarejestruj się w grze już dzisiaj. Stwórz własny, maksymalnie niezależny świat, który stanie się Twoją wirtualną potęgą. Wszystkie możliwości gry stoją przed Tobą i czekają, aż wyciągniesz po nie rękę. Zaczniesz swoją walkę o własne ziemie? Travian nie wymaga pobierania, a opiera się w całości o okno przeglądarki.

Imperia Online

Imperia Online

Imperia Online jest grą przeglądarkową osadzoną w krainie średniowiecza. Tytuł jest idealną propozycją dla wszystkich miłośników tej epoki, którzy dodatkowo lubią pogłówkować strategicznie podczas zabawy. Co czeka na rozpoczynających grę? Walka z przeciwnikiem, liczne podboje, rozbudowa średniowiecznej osady, produkcja surowców i historyczna przygoda! Zaczynasz od ważnej decyzji. Pierwszym krokiem jest przyłączenie się do jednej z dwóch światów – Nomadów lub Imperian. Zadomawiając się w grze poznajesz trzy dostępne mapy – globalną, imperialną oraz mapę prowincji. Zaczynasz ciężką pracę. Wznosisz budowle, starasz się o zajęcie dla ludności, trenujesz swoją armią. Dodatkowym wyzwaniem jest posługiwanie się wyłącznie białą bronią. Twoje starania krok po kroku zbliżają Cię do tryumfu. Miejscowość, która kiedyś była niewielką osadą będzie przeradzać się w piękne imperium, armia będzie rosnąć w siłę, a lokalna społeczność będzie cieszyć się dobrobytem.

Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Poprowadź swoje miasto przez zróżnicowane epoki w historii ludzkości. Stwórz unikalne budynki, które sprawią, że twoje miasto będzie prezentować się imponująco. Tocz ekscytujące bitwy i wygrywaj je przy pomocy wyspecjalizowanych zdolności twoich armii i ukształtowania terenu. Wyzwij na pojedynek znajomych i przeciwników i wykorzystaj swoje umiejętności taktyczne, aby dać im nauczkę.

WarTank

WarTank

Wartank to klasyczna, całkowicie darmowa gra akcji dostępna zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Staw czoła najróżniejszym przeciwnikom z całego świata i wykonuj rozmaite misje wykorzystując nowopoznane strategie. Do dyspozycji masz mnóstwo czołgów, które w miarę postępów w grze będziesz mógł rozwijać i ulepszać. Dzięki lepszemu sprzętowi zdobędziesz przewagę na polu bitwy i pokonasz swoich wrogów. Pamiętaj o istotnym elemencie gry jakim jest taktyka. Na polu bitwy nie przetrwasz zbyt długo jeśli nie zaplanujesz odpowiednio swoich działań. Dołącz do bitwy i poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa!

#15

Klondike

Klondike

Zacznij nowe życie na dalekich kresach Ameryki Północnej!

Klondike - dalekie kresy Ameryki Północnej! Ojciec naszych znajomych zaginął tam szukając złota. Nadeszła Twoja kolej, aby poznać ten świat pełen przygód i uczynić go swoim nowym domem. 

Ta kraina ma wszystkie rodzaje materiałów, które mogą przydać się w twoich zadaniach; podwiń rękawy i zabierz się do pracy, a z pomocą Eskimosów szybko wybudujesz swoją kolonię! Odblokuj nowe terytoria i odkryj tajemnice tej fascynującej krainy w przygodowej grze online - Klondike! 

Przygoda się zaczyna! Gra o młodym podróżniku, który chce odnaleźć swojego zaginionego ojca. Wyrusza on w podróż, biorąc w drogę wyłącznie kilka listów ojca, choć sam nie wie, jak długo mogą potrwać poszukiwania. Będzie musiał wykonać wiele zadań i niejednokrotnie dowieść swojej odwagi zanim trafi na ślady prowadzące do jego ojca. Wyrusz z nim w podróż, a doświadczysz jednej z najbardziej ekscytujących przygód swojego życia. Spotkaj lokalnych mieszkańców i odkryj najpiękniejsze zakątki Ameryki Północnej. Dzięki ciężkiej pracy i odwadze pokonasz wszystkie trudności życia w dalekiej krainie.

Klondike to gwarancja przeżycia wspaniałych przygód i dobrej zabawy. Na co więc czekasz? Przygoda życia czeka na Ciebie!

Charm Farm

Charm Farm

Charm Farm to unikalna darmowa gra online przenosząca graczy do czarodziejskiego świata fantazji, w którym będą przywracać moc i dawne piękno Magicznego Lasu. Stworzysz od podstaw dobrze prosperujące gospodarstwo rolne, ale nie jest to typowa gra farmerska, ponieważ otaczać cię będzie potęga magii. Pomagać ci będą sympatyczne stworki, które będą siały i zbierały plony, a także asystowały w codziennym życiu na magicznej farmie. Charm Farm została stworzona specjalnie dla najmłodszych graczy, ale i starsi zrelaksują się w niesamowitym świecie czarów i magicznych mocy. Buduj i stwórz magiczną farmę swoich marzeń, bez jakichkolwiek opłat, w oknie swojej przeglądarki internetowej. Graj w Charm Farm za darmo i w polskiej wersji językowej.

Arena Mody

Arena Mody

Arena Mody to gra przeglądarkowa dla miłośniczek mody i urody. Grając online przeżyjesz emocje towarzyszące ikonom modowym, będziesz rywalizować z innymi pasjonatkami tej dziedziny i walczyć o pozycję dyktatora stylu. Grę rozpoczyna wybór postaci, określenie cech, które zdecydują o dalszych jej losach. W  rozgrywce liczą się: kreatywność, uroda, hojność i lojalność. Kluczowymi momentami są pojedynki  toczone na Arenie Mody, których wygrana zapewnia dostęp do nowych opcji w grze. Dołącz do świata supermodelek i wyznaczaj nowe trendy!

Rycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki to darmowa przeglądarkowa gra przygodowa, w której staniecie się, wedle życzenia: wojowniczym rycerzem lub powabną księżniczką. W zależności od wyboru, będą czekały na ciebie inne wyzwania i przygody, ale cel cały czas pozostaje ten sam - zostać władcą godnym swojego królestwa. Oprócz zadań związanym z rozwojem swojej postaci, twórcy przygotowali dla graczy, także elementy gry strategicznej. W Rycerze i Księżniczki należy cały czas dbać o rozwój swojego królestwa; rozwój infrastruktury, zaplecza militarnego oraz dbanie o szczęście poddanych, jest niezwykle ważne. Gra ma niezwykle kolorową oprawę graficzną, która idealnie przedstawia fantastyczny świat królestwa. Dzięki dostępności za darmo i polskiej wersji językowej, podbija serca polskich graczy.

Wojna Tytanów

Wojna Tytanów

Wojna Tytanów to darmowa gra akcji RPG, która zrzesza coraz większe grono graczy. Zwaśnione ze sobą rody Asura i Boreasz walczą przeciw sobie nieprzerwanie o chwałę i zwycięstwo. Dla wielu ostatnim starciem staje się bitwa w Dolinie Nieśmiertelnych. Wojna, przygoda i braterstwo – wszystko to czeka na graczy, którzy wcielą się w rolę Tytanów! Celem gry jest osiągnięcie największej potęgi i podbicie całego świata, stając po jednej ze stron konfliktu. Kolorowa grafika doskonale ucieleśnia świat targany konfliktem, gdzie wojna i chwała przeplatają się w nieustającym rytuale. Dołącz do grona graczy i oddaj się niesamowitym pojedynkom pomiędzy najpotężniejszymi graczami. Wojna Tytanów nie wymaga pobierania i jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej za darmo. Warto dodać, że została stworzona w całości w języku polskim.

#20

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Gra przeglądarkowa Shakes and Fidget to kolorowy świat pełny fantastycznych stworów. Możesz przybrać postać jednego z nich, wybierając bohatera rasy krasnoludów, gnomów lub demonów. W kolejnym kroku wybierasz dla swojego bohatera profesję i odkrywasz świat gry jako magik, zwiadowca lub wojownik.


Za gotówkę zarobioną codzienną pracą, możesz kupić różnego rodzaju broń oraz buty i hełm w zbrojowni czy drzewko zapachowe Pechowca i pierścień blachy Gamonia w gabinecie magii. Wszystkie te przedmioty wpływają na cechy Twojego bohatera i przekute zostają na jego stopień zręczności. Każdego dnia o północy w grze Shakes and Fidget otrzymujesz 100 minut „ochoty na przygody”. Po jej wzroście, możesz udać się do karczmy, gdzie czeka na Ciebie gospodarz z ciekawymi zadaniami do wykonania. Dołącz do istniejących już gildii lub załóż swoją własną i ciesz się barwnym światem pełnym przygód w Shakes and Fidget.

Polwars

Polwars

Polwars to darmowa gra MMO w przeglądarce, która zaoferuje Ci mnóstwo przedniej zabawy w scenerii polskiej stolicy. Konflikt pomiędzy „zachodzianami” i „wschodzianami” rozdziera Polskę na dwie części, a Ty staniesz po jednej ze stron! Od Ciebie będzie zależało, która frakcja będzie miała większe wpływ w wirtualnej wersji naszej Ojczyzny. Przeniesiesz się prosto do Stolicy, gdzie jest epicentrum tarć i konfliktów pomiędzy zwaśnionymi frakcjami. Twoja postać będzie cały czas stawała się coraz mocniejsza, co wzbudzi szacunek okolicznych twardzieli.

Gra w zabawny i ciepły sposób, nawiązuje do dzielących Polskę podziałów i jest jedną z pierwszych rodzimych produkcji przeglądarkowych o tak dużej popularności. Zobacz, co przygotowali dla Ciebie Twoi rodacy – zagraj za darmo!

Odlotowe Wieżowce

Odlotowe Wieżowce

Celem strategicznej gry online Odlotowe Wieżowce jest zbudowanie jak najwyższego i najlepiej funkcjonującego wieżowca. Aby to uczynić, na początek należy dysponować odpowiednią ilością środków finansowych. W grze obowiązują dwie waluty: monety i banknoty. Liczba budowanych kondygnacji jest nieograniczona i da Ci mnóstwo frajdy!

Po zbudowaniu każdej kolejnej z nich, gracz musi zdecydować co na niej umieścić. Piętro może mieć przeznaczenie mieszkaniowe lub biznesowe. Możliwości jest bardzo wiele. Po utworzeniu przedsiębiorstw, pojawia się potrzeba zatrudnienia pracowników. Ich odpowiedni wybór przez zwracanie uwagi na kwalifikacje i umiejętności poszczególnych osób jest gwarancją sukcesu. Gra umożliwia kontrolowanie poczynań biznesowych, a także monitorowanie nastroju lokatorów. Odlotowe Wieżowce jest dostępna za darmo i nie wymaga pobierania!

Big Bang Empire

Big Bang Empire

Ucieknij od codziennej rutyny i dołącz do świata kolorowych i pełnych blichtru gwiazd porno w darmowej grze Big Bang Empire. 

W Big Bang Empire rozpoczynasz swoją karierę w branży erotycznej jako jeszcze amator, by później stać się zawodowcem i przejść do wyższej ligi. Twój biznes jest niezwykle trudny a konkurencja czyha na każdym kroku. Jeżeli chcesz być wielki, to musisz ciężko pracować. Przebieraj swoją postać w seksowny strój, wybierz umiejętności i dostań się na pole dance.  Stwórz własne studio lub dołącz do istniejącego studia i stań się najlepszy. 

TERA Online

TERA Online

Wybierz jedną z klas i zmierz się z wrogimi Argonami. Nie pozwól na zagładę wszystkich istot zamieszkujących magiczną ziemię Tera. Pokaż swoją przewagę i zdobądź zwycięstwo! Tera Online to niesamowita gra MMORPG, w której odwiedzisz magiczną krainę Arborea. Wiele lat temu, potężni tytani Arun i Shara, pogrążyli się w niekończącym śnie. Ich ciała pokryły się pustyniami, rzekami i wszelką roślinnością, a ich sny zaczęły się urzeczywistniać – powstały pierwsze istoty żyjące. Ludzie, rasy Wielkich Elfów, Baraka, Castanic, Popori oraz Elin muszą zmierzyć się z mrocznymi Argonami. Tutaj wkraczasz Ty! Stworzysz wymarzoną postać i będziesz przemierzał wielki świat Tera Online, walcząc z demonicznymi Argonami, w ramię w ramię z innymi bohaterami. Kolorowy świat Aborea czeka na wszystkich dzielnych śmiałków!

#25

Desert Operations

Desert Operations

W Desert Operations stworzysz własną bazę wojenną. Budujesz własne imperium od podstaw. Możesz stać się potęgą gospodarczą, albo siłową, której żaden gracz nie jest w stanie dorównać. Przenieś się w świat współczesnej wojny, w której biorą udział gracze z całego świata – tocz wojny, załóż najkorzystniejszy sojusz i handluj z innymi graczami.

Kluczem do Twojego rozwoju, będzie sprawne zarządzanie nie tylko swoją infrastrukturą, ale umiejętne toczenie wojen z okolicznymi graczami. Dyplomacja i handel powinny pomóc Ci stać się jedną z lokalnych potęg wojskowych – wszystko zależy od Ciebie. Wszystko jest możliwe, dlatego nie czekaj dłużej i zacznij tworzyć własną bazę militarną, która podbije państwa innych graczy. Gra jest dostępna za darmo w przeglądarce, dlatego nie czekaj i graj w Desert Operations już teraz!

Khan Wars

Khan Wars

Khan Wars to wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan Wars. Za darmo, bez żadnego ściągania – zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów.

Dodatkowo możesz rozbudowywać budynki, szkolić kolejne umiejętności i rozwijać własną postać. Zapisz się własnym imieniem na kartach historii w KhanWars! Konkuruj z innymi graczami i poznaj smak prawdziwej bitwy! Już dziś możesz się zarejestrować.

Lineage 2

Lineage 2

Lineage 2 to popularna darmowa gra MMORPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy. Za grę odpowiada doświadczone studio NCSoft mające bogate doświadczenie w produkcji MMO. Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Lineage 2 oferuje setki różnorodnych misji, kilkanaście wielkich i zróżnicowanych obszarów do eksploracji oraz dziesiątki miast – służą one, jako centra interakcji pomiędzy graczami. Gracze mogą partycypować masowych bitwach PvP, w których może brać udział kilkuset graczy jednocześnie. Niejako „na deser” przygotowano szczególnie trudne walki z olbrzymimi potworami (np. smokami i demonami).

OGame

OGame

OGame przenosi graczy w świat wielkich kolonizacji planet i budowy imperium w najdalszych zakątkach galaktyki. Przestrzeń kosmiczna w OGame to źródło nieprzebranych skarbów, ale także i niebezpieczeństw. Rozwijaj nowoczesne technologie, poprawiaj system obronny swojego terytorium i kontroluj dostępną ilość energii. Wydobywaj trzy najważniejsze surowce – metal, kryształ i deuter, które znajdziesz na ukrytych gdzieś w kosmosie planetach. Wejdziesz w posiadanie własnego księżyca ze specjalnymi czujnikami, które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej kierować kosmiczną flotą!

Zastanów się nad odpowiednią strategią – będziesz budował satelity słoneczne czy elektrownie? Postawisz na rozwój floty kosmicznej, a może będziesz zawierał bezcenne sojusze handlowe? OGame to jedna z najstarszych i najbardziej wysłużonych gier przeglądarkowych, która wciąż zadziwia!

Unlimited Ninja

Unlimited Ninja

Wciel się w legendarne postacie Kakashi, Sakura, Sasuke or albo nawet  w samego Naruto w darmowej grze RPG. Nic cię nie powstrzyma w drodze do bycia najbardziej legendarnym ninja wszechczasów jeśli tylko będziesz rozwijać swoją postać, zdobywać cenne przedmioty i nieustannie szkolić swoje umiejętności. Możesz wybrać jeden z typów ninja - Taijutsu, Ninjutsu i Genjutsu.

Gdy już zdecydujesz jaką postacią chcesz grać czas wyruszyć w świat anime by zdobywać lepsze wyposarzenie dla twojego bohatera. Możesz zdobyć fragmenty zbroi,  opaski na głowę, a co najważniejsze również broń.

Ultimate Ninja należy do kategorii gier MMORPG. Oznacza to, że jest to gra online, w którą może grać tysiące graczy takich jak Ty. Nie ma powodu, dla których musiałbyś podejmować każde wyzwanie na własną rękę! Dołącz znajomego do gry, otwórz nowy klan i zacznij zapraszać graczy z całego świata do twojej drużyny.

#30

4 Elements

4 Elements Złe moce sieją postrach, zawładnęły już czterema potężnymi żywiołami, które do tej pory trzymały pieczę nad Twoim wielkim imperium. Powoli wszystko traci nadzieję i sens. Nie możesz jednak do tego dopuścić, bierz sprawy we własne ręce i znajdź sposób, aby otworzyć cztery starożytne księgi magii. To one mogą dać wolność Twojemu imperium i pomogą odbudować Ci Twoje królestwo. Znajdziesz na swojej drodze również wiele przeszkód i niespodzianek, jednak zachwycający dusze pomoże Ci, gdy napotkasz na swojej drodze przeszkody, z którymi sam nie będziesz sobie w stanie poradzić. 4 Elemenst to idealna mieszanka różnych pomysłów, połączona z zaskakującymi zwrotami akcji i mieszanką wybuchowych bonusów. Zobacz jak wyglądają prawdziwe emocje!

SKILL - Special Force 2

SKILL - Special Force 2

S.K.I.L.L.  Special Force 2 jest darmową strzelanką do pobrania, w której wcielasz się w żołnierza jednostki antyterrorystycznej. Twoim celem jest przetrwanie w niebezpiecznych misjach. Będziesz potrzebował odpowiedniego wyposażenia oraz wykształcenia takich umiejętności jak: taktyczne podejście i celny strzał. Rozgrywka jest nastawiona w przeważającej części na PvP (gracz kontra gracz), ale istnieją także tryby dla pojedynczego gracza.

 

W Special Force 2 jesteś członkiem zespołu i uzupełniasz swoimi zdolnościami możliwości całej drużyny. Wspólnymi siłami zakończycie każdy etap zwycięstwem! Do Twojej dyspozycji pozostaje arsenał broni, który możesz stopniowo rozbudowywać i polepszać wraz z rozwojem w grze. Zawalcz o zwycięstwo – zagraj za darmo w S.K.I.L.L.  Special Force 2.

Star Conflict

Star Conflict

Star Conflict to rewelacyjny i darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach. Star Conflict został wyprodukowany przez studio Star Gem, należące do Gaijin Entertainment, znane już na rynku darmowych gier, za sprawą hitu War Thunder. Tym razem twórcy zabierają nas w odległą przestrzeń kosmiczną, gdzie aktualnie trwa intergalaktyczna wojna o kontrolę nad bezcennymi surowcami. Wybierz jedną z trzech frakcji i wyleć na spotkanie wyjątkowej przygodzie. Tutaj nie ma grawitacji, a statek kosmiczny zachowuje się zupełnie inaczej niż samolot! Zarejestruj się już teraz, a stopniowo odblokujesz dostęp do dziesiątek fantastycznych statków kosmicznych i przeżyjesz niezapomniane bitwy PvP w kosmosie!

Osadnicy: Kolos

Osadnicy: Kolos Trzystuletni cesarz, w którego możesz się wcielić został dotknięty bardzo dotkliwie klątwą życia z dala od swojej ukochanej kobiety. Klątwa będzie trwała tak długo, jak długo będzie musiał błagać boga o przebaczenie za swój występek, którego wobec niego się dopuścił. Musisz zbudować jak najsilniejsze imperium, zbierać surowce i badać nowe techniki, w których będą powstawały coraz mocniejsze i stabilniejsze domostwa. Dbając o swój lud zapraszaj nowych mieszkańców, aby osiedlali się na Twoim terytorium. To wszystko w pięknej scenerii i wykonanej z dużym rozmachem grze Osadnicy: Kolos! Cały świat jest do Twojej dyspozycji, pamiętaj!

Czołgi

Czołgi

Czołgi to klasyczna, całkowicie darmowa gra akcji dostępna zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Staw czoła najróżniejszym przeciwnikom z całego świata i wykonuj rozmaite misje wykorzystując nowo poznane strategie. Do dyspozycji masz mnóstwo czołgów, które w miarę postępów w grze będziesz mógł rozwijać i ulepszać. Dzięki lepszemu sprzętowi zdobędziesz przewagę na polu bitwy i pokonasz swoich wrogów. Pamiętaj o istotnym elemencie gry jakim jest taktyka. Na polu bitwy nie przetrwasz zbyt długo jeśli nie zaplanujesz odpowiednio swoich działań. Dołącz do bitwy i poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa!

#35

Big Bang Empire

Big Bang Empire

Ucieknij od codziennej rutyny i dołącz do świata kolorowych i pełnych blichtru gwiazd porno w darmowej grze Big Bang Empire. W Big Bang Empire rozpoczynasz swoją karierę w branży erotycznej jako jeszcze amator, by później stać się zawodowcem i przejść do wyższej ligi. Twój biznes jest niezwykle trudny a konkurencja czyha na każdym kroku. Jeżeli chcesz być wielki, to musisz ciężko pracować. Przebieraj swoją postać w seksowny strój, wybierz umiejętności i dostań się na pole dance. Stwórz własne studio lub dołącz do istniejącego studia i stań się najlepszy. Gra jest dostępna absolutnie za darmo, w oknie Twojej przeglądarki internetowej.

Goodgame Heroes

Goodgame Heroes Bądź największym herosem naszych czasów. Wybierz swoją ulubioną profesję (maga, łowcę, albo zabijakę) i systematycznie korzystaj z tawerny i wykonuj zlecone tam misje. Nagrody, jakie możesz otrzymać to różnego rodzaju przedmioty poprawiające Twoje właściwości, umiejętności, złoto, a nawet szafiry. Każdą misję musisz wykonać w określonym czasie, za każdą otrzymasz również odpowiednią ilość doświadczenia w zależności od poziomu trudności i czasu potrzebnego na jej wykonanie. Gdy wytrenujesz swojego Heroesa może bić się nim na arenie i powiększać liczbę honoru, która ustawi Cię na wybranym miejscu w rankingu. Jeżeli chcesz poczuć prawdziwy dreszczyk emocji, zagraj w GoodGame Heroes!

Goodgame Farmer

Goodgame Farmer GoodGame Farmer to gra w której możesz stworzyć własne gospodarstwo. Zarządzanie nim i odpowiednia praktyka może sprawić, że będzie przynosiło odpowiednio duże dochody. Dzięki nim możesz kupować nasiona, zbierać plony i hodować różnego rodzaju zwierzęta. Ale to nie wszystko, gra udostępnia możliwość kupowania pojazdów rolniczych, które mogą ułatwić Ci pracę. Możesz również poszerzać swoje gospodarstwo dokupując ziemię. Wszystko to sprawia, że zabawa z GoodGame Farmer jest naprawdę przednia i spędzone godziny z tą grą są godzinami szczęścia i relaksu. Poznaj świat prawdziwego farmera od środka i zacznij owocnie budować swoje farmowe imperium. Kto wie kiedy ta wiedza przyda Ci się w praktyce!

Goodgame Café

Goodgame Café Już dzisiaj masz możliwość rozwijania własnej restauracji i podnoszenia wysokości własnych zarobków. Możesz kupować materiały, składniki, z których wykonane zostaną przez Twojego kucharza posiłku dla klientów Twojej restauracji. Możesz kupować nowe urządzenia i wykończenie dla lokalu. Poszerzaj możliwości restauracji i staraj się o jak największą ilość klientów, a dzięki ich zadowoleniu zyskuj jeszcze lepsze pozycje w rankingu. Jeżeli masz taką ochotę możesz również rozmawiać z innymi graczami, pracować w ich restauracjach i zarobić jeszcze więcej pieniędzy oraz doświadczenia. Masz tak samo możliwość zatrudniania ich do pracy, jeżeli Twój personel już nie wystarcza. Zrób wielką restauracje, którą będziesz mogła się pochwalić – Goodgame Cafe.

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare.

Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata.

Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!

#40

Goodgame Hercules

Goodgame Hercules Zrób dla siebie najlepszego bohatera. Od samego początku wyposaż go w najlepsze z dostępnych zbroi i mieczy, naucz go walki, a następnie prezentuj na arenie, gdzie odbywają się pojedynki. Każde zwycięstwo da Ci określoną ilość punktów doświadczenia, które stopniowo mogą poprawić Twój poziom rozwoju postaci. Dodatkowo w grze możesz wykonywać inne zadania, które pozwolą Ci zarobić pieniądze, czy zyskać jeszcze więcej doświadczenia. Jeżeli chcesz osiągnąć mistrzostwo w sztukach walki i zdobyć najlepsze możliwe uzbrojenie, przygotuj swoją cierpliwość i ćwicz ze swoim Herculesem codziennie. Goodgame Hercules to super gra dla osób, które lubią przeżyć znakomitą przygodę!

Goodgame Disco

Goodgame Disco Otwórz swój prywatny i wyjątkowy klub dyskotekowy i prowadź go w taki sposób, aby stał się najgorętszym miejscem na ziemi. Zatrudnij DJ-a, albo barmana. Zbieraj pieniądze i powiększaj swój poziom. Dzięki temu będziesz mogła rozbudować dyskotekę i kupić do niej nowoczesne urządzenia, fajne zasłony, czy jeszcze lepszy sprzęt grający. Jeżeli systematycznie będziesz zwiększać luksus klubu postarasz się o dobre recenzje, dochody zaczną wzrastać. Dzięki planowaniu nowych imprez możesz zdobywać punkty imprezy. Zajmij się na poważnie rozwojem własnej dyskoteki i poświęć jej jak najwięcej czasu. Dobry manager zawsze wyprowadzi porządny klub na prostą. Chcesz się sprawdzić w tej roli?

Odlotowa Farma 2

Odlotowa Farma 2 Odlotowa Farma 2 to druga część tej niesłychanie wciągającej gry. Dzięki niej odkryjesz zupełnie na nowo prawdziwe gospodarstwo wiejskie. Druga wersja gry została zaopatrzona w dodatkowe, bardzo interesujące funkcje i sposobu zarządzania farmą. Zakładając własną farmę możesz zająć się koszeniem trawy, hodowlą najróżniejszych rodzajów zwierząt i naturalnie prowadzić farmowy biznes – zbierać wyprodukowane na farmie produkty i przedawać je na miejskim rynku. Zarobione pieniądze pozwolą Ci na zakup lepszych budynków, dzięki którym wydajność Twojej farmy znacznie wzrośnie, a Ty będziesz mógł pokryć pełnie zapotrzebowanie swoich klientów. Zacznij na nowo własną historię z Odlotową Farmą 2!

Fiona Finch: Wspaniałe Kwiaty

Fiona Finch: Wspaniałe Kwiaty Fiona Finch: Wspaniałe Kwiaty to bardzo zabawna, strategiczna gra typu dash. Musisz nauczyć się sadzić rośliny, krzyżować ze sobą kwiaty, aby mieć możliwość tworzenia nowych gatunków. Masz możliwość postawienia uli, zasadzenia winorośli, a nawet Jagód. Po produkcji wszystkiego co daje natura, masz możliwość sprzedania towarów. Mnóstwo narzędzi i dodatków, które oferuje Fiona Finch: Wspaniałe Kwiaty zapewnia rozrywkę na długie, bardzo długie godziny. Bądź właścicielem wspaniałego ogrodu i baw się dobrze podczas jego zakładania i pracy przy nim. Powodzenia w grze!

Farma Marzeń

Farma Marzeń Marzyłeś kiedyś o pracy na farmie? Sprawdź się w pracy na gospodarstwie hodując i sadząc kwiaty, zwierzęta i różnego rodzaju rośliny rolnicze. Załóż swój własny biznes na farmie, zarządzaj zarobionymi pieniędzmi i stań się profesjonalnym farmerem, albo… ogrodnikiem. Hoduj budło, zwierzęta domowe i pracuj ciężko, aby odnieść sukces. Farma marzeń to cudowna rozrywka dla osób kochających prowadzenie spokojnego trybu życia. Rozpocznij swoją przygodę i zbuduj największą farmę w okolicy. Wykaż się pomysłowością i umiejętnością zarządzania pieniędzmi, farmą i hodowlą zwierząt. Wszystko stoi przed Tobą otworem, wyciągnij rękę i weź to!
#45

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion Planowałaś kiedyś otworzyć sklep z odzieżą? Już dzisiaj możesz to zrobić. Włącz GoodGame Fashion i zobacz jakie panują obecnie trendy mody, sprawdzaj innych użytkowników i buszuj po ich sklepach. Zostań projektantką, która zarządza produkcją najlepiej sprzedających fasonów w każdym sezonie. Możesz zatrudnić krawcowe i złotników, a także szewca, którzy będą pomagać Ci w prowadzeniu Twojego interesu. Możesz również wynająć ochroniarza, który będzie pilnował Twoich pieniędzy i towarów przed kradzieżą. Wystawiaj swoje ubrania na manekinach i prowadź butiki z odzieżą. Zagraj w Goodgame i daj się ponieść fantazji. Przy tej grze spędzisz najpiękniejsze godziny swojego życia!

Potworny Labirynt

Potworny Labirynt Potworny Labirynt to gra, która toczy się w lochu 3D. Zostajesz do niego wrzucony jedynie z Twoją strzelbą i niebywale wytrenowanym nosem do skarbów. Dzięki nim uda Ci się wywęszyć najlepsze bogactwa i pokonać wszystkie pałętające się w lochu potwory. Pamiętaj, że w ciągu trwania całych dwunastu misji Twoje umiejętności będą stale rosnąć i pozwolą CI na zamrażanie potworów i uwalnianie toksycznych gazów. Cała przygoda jest bardzo rozwinięta i zasługuje na wiele godzin dobrej zabawy. Odnajdź trzy kamienie na każdym z prezentowanych poziomów, aby mieć możliwość przejścia do kolejnego etapu. Każdy krok to coraz większe wyzwania, podejmiesz się?

W 80 Dni Dookoła Świata

W 80 Dni Dookoła Świata Pozostało Ci tylko 80 dni, aby okrążyć całą kulę ziemską. Wydaje Ci się to takie proste? Przenieś się w czasie, rozpocznij swoją przygodę na końcu 19 wieku i przeżyj niesamowite przygody na lądzie, morzu i w powietrzu. Towarzyszyć Ci będzie niesamowicie szalony Brytyjczyk Phileasem Foggiem oraz jego wierny służący Passepourtout. Z nimi odkryjesz niesamowite piękno, które przedstawia świat i będziesz w stanie dotrzeć do upragnionego miejsca. Zobacz wszystkie cztery kontynenty i daj się porwać niesamowitej przygodzie. Towarzysze już czekają, kiedy zamierzasz do nich dołączyć?!

Misja Grace: Złapać Złodzieja Dzieł Sztuki

Misja Grace: Złapać Złodzieja Dzieł Sztuki Wciel się w panią detektyw pochodzącą z Francji. Otrzymaj imię Grace i rusz na ratunek swojej przyjaciółce. Chole została porwana i uwięziona przez bezwzględnego kryminalistę, a Ty musisz go odnaleźć i ukarać. Odszukaj przestępców i prowadź śledztwo, które dotyczy niesłychanego zniknięcia bardzo cenionego arcydzieła wszechczasów – obrazu Mona Lisy. Misja Grace: Złapać Złodzieja Dzieł Sztuki jest niezwykle wciągającą i efektowną grą, która dostarczy wielu godzin niesłychanej rozrywki! Otwórz się na przygodę i daj się ponieść przepięknej fabule i niebywałej scenerii. Wszystko to specjalnie dla Ciebie!

Metin2

Metin2

Wejdź do magicznego świata Metin2, opowiedz się po jednej z trzech zwaśnionych stron i uratuj go przed zagładą. To bezpłatne MMORPG przeniesie Cię w odmęty prawdziwej przygody i walki o przyszły kształt świata. Od momentu wybrania swojej przynależności do określonego królestwa będziesz narażony na niebezpieczeństwa ze strony innych nacji, monstrualnych stworów i nieznanych chorób, które opanowały świat po przerażającym deszczu meteorytów. 

W Metin2 będziesz jednym z najdzielniejszych herosów i przeżyjesz niezapomnianą przygodę i to za darmo. Wybierz swojego bohatera i walcz, by zyskać przychylność zbawiciela i najwyższego Smoczego Boga. Rozwiniesz swoją postać i pokonasz na swojej drodze setki niebezpiecznych potworów, które czyhają na Ciebie co krok.

#50

Odlotowa farma 3: Epoka lodowcowa

Odlotowa farma 3: Epoka lodowcowa Odlotowa Farma 3: Epoka Lodowcowa to już czwarta z tej bardzo popularnej serii gier, która może zafundować Ci kolejne, bardzo nietypowe przygody. Prowadzenie farmy to duże wyzwanie, podejmij je i zacznij się dobrze bawić z Grą odlotowa Farma 3. Najnowsza wersja, została bardzo dobrze wykonana, wszystkie zaległości zostały nadrobione i poprawiano została również grafika. Gra staje się przyjemniejsza, łatwiejsza i zdecydowanie bardziej otwarta na swojego gracza. Jeżeli tylko chcesz, zacznij swoją przygodę z kolejną wersją Odlotowej Farmy.

Mistrzowie kuchni 2: Wielkie wyzwanie

Mistrzowie kuchni 2: Wielkie wyzwanie Podejmij wielkie wyzwanie i stwórz kuchenny biznes. Gra ekonomiczno-strategiczna Mistrzowie kuchni 2: Wielkie wyzwanie pozwoli Ci razem z głównym bohaterem zwiedzić cały świat i otwierać nowe, restauracje, bary i kawiarnie. Chcesz zostać światowej klasy biznesmenem, który posiada na całym świecie kompleks bardzo dobrych i klasycznych restauracji, w których serwowane jest najlepsze jedzenie? Bądź wytrwały i zdeterminowany, a z pewnością osiągniesz swój sukces. Będziesz mógł przyrządzać wszystkie możliwe dania, które wpadną CI tylko do głowy. Piecz ciasta, desery, rób burgery i gotuj zupy. Wszystko to w imię kuchennego imperium, które możesz zbudować!

Ancient Quest Of Saqqarah

Ancient Quest Of Saqqarah Starożytny turniej boskich zagadek czeka na Ciebie i twoją chęć do walki. Przywróć dawny blask świątyniom które zostały w bestialski sposób zniszczone. Rozwiąż odwieczną tajemnicę Sqqarah i przejdź do magicznej, podziemnej oazy, która skrywa w sobie mnóstwo zagadek, skarbów. Jedynie Ty możesz dopełnić starożytną, egipską przepowiednię i nie pozwolić, aby bóg zła – seth wydostał się ze swojego grobowca. Bądź silny i opanowany, a jako wybraniec będziesz mógł opanować aż siedem różnych układanek i dodatkowe mini gry, aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie!

Kawiarnia Amelii

Kawiarnia Amelii Kawiarnia Amelii to gra, która sprawdzi Cię doskonale w roli managera klepu, czy kawiarni, którą odwiedzają ogromne liczby ludzi. Musisz nakarmić wygłodniałych klientów, którzy czekają na jedzenie, które im przygotujesz. Musisz przyjmować zamówienia, bardzo szybko i sprawnie wydawać polecenia kucharzom oraz dbać o schludną czystość lokalu, w którym pracujesz. Przerwy podczas poziomów gry wykorzystaj na wzbogacenie wystroju wnętrza i szkolenie kucharzy, aby jeszcze lepiej wywiązywali się ze swoich obowiązków. Kawiarnia Amelii to Super gra, która z pewnością zaspokoi Twój apetyt na Super wyniki!

Undermaster

Undermaster

Undermaster to gra MMO dostępna na przeglądarki, w której wcielisz się w pana podziemi i zbudujesz własne katakumby zamieszkałe przez wierne tobie kreatur, w tym: koboldów, goblinów, trolli i wielu innych. Zarządzaj swoimi poddanymi wysyłając ich do najcięższych prac z kilofami w dłoni dzięki czemu będziesz mógł stale rozbudowywać swoje lochy i rosnąć w siłę. Kreatury posiadają odmienne umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać do rozbudowy swojego mrocznego królestwa. Twoje królestwo może rozciągać się aż na 6 pięter w dół z rożnego rodzaju pomieszczeniami.

#55

Magiczna Encyklopedia – część pierwsza

Magiczna Encyklopedia – część pierwsza Magiczna Encyklopedia przeniesie Cię w niezapomnianą podróż wypełnioną po brzegi magią i cudami, które napotkasz na swojej drodze. Rozpoczynając grę wcielasz się w przewodnika młodej damy, która poszukuje swojego brata i próbuje powstrzymać okropne zło zagrażające światu. Przeszukując niesamowite, własnoręcznie malowane scenerie w poszukiwaniu głęboko schowanych przedmiotów i rozwiązując różnego rodzaju łamigłówki stopniowo będziesz zbliżać się do odkrycia zaskakującej prawdy na samym końcu Twojej podróży. Przygotuj się zatem na długie godziny przyjemnej rozrywki, która skutecznie uruchomi Twoje szare komórki!

Natalie Brooks: Sekrety Domu Skarbów

Natalie Brooks: Sekrety Domu Skarbów Natalie Brooks: Sekrety domu Skarbów to gra przygodowa, która zapewni Ci wiele godzin dobrej rozrywki. Dom pełen tajemniczych pokoi, luster i korytarzy czeka na Ciebie i Natalie Brooks, która w nieustraszonym tempie zacznie odkrywać głęboko schowane przedmioty, rozwiązywać razem z Tobą trudne zagadki i rozmawiać z bardzo ciekawymi postaciami, które zainteresują się Twoją przygodą. Wejdź w świat wtajemniczysz podróży i rozpoznaj po której stronie stoją Twoi partnerzy rozmowy? Dowiedz się jak wyglądają Sekrety domu skarbów!

Build-A-Lot

Build-A-Lot Build-A-Lot to gra, w której możesz zarządzać domami i pieniędzmi. Robić inwestycja i podejmować wyzwania dotyczące wyboru drogi, po której przejściu zdobędziesz fortunę. Podstawowe pytanie, które pojawia się podczas gry: Korzystniej jest obracać nieruchomościami, czy spokojnie czekać na wpływy z ich wynajmu? Sprawdź się w roli inwestora i prawdziwego biznesmena. Czy uda Ci się postawić kino na życzenie wielkiej gwiazdy filmowej? Dasz radę wybudować lodowisko na nadchodzące igrzyska olimpijskie? Zobacz na co Cię stać i co może zaoferować Ci gra Build-A-Lot. Fajnie stworzona grafika przyciąga oko, a zaawansowane etapy gry dają wiele dodatkowych możliwości, które umilą Ci rozrywkę i zachęcą do stałego powrotu! Zakasaj rękawy i pracuj na rzecz dobra!

Saga Wampirów: Puszka Pandory

Saga Wampirów: Puszka Pandory Saga Wampirów: Puszka Pandory to gra dla osób o stalowych nerwach i kamiennym sercu. Mrożące krew żyłach zbrodnie dokonywane w samym środku historii mocno zabierają dech w piersiach. Jeżeli chcesz się sprawdzić, dołącz do Matthew Warta, który podejmuje się kradzieży na statku towarowym, aby pozbyć się przemocy fizycznej podczas hiszpańsko-amerykańskiej wojny. Matthew traci przytomność, budzi się wśród strasznie wyglądających trumien. Gdzie trafił? Do jakiego lochu został wrzucony? Poznaj najupiorniejsze miejsca i odkryj starannie schowane obiekty w tej miażdżącej krew w żyłach przygodzie!

Odlotowa Farma

Odlotowa Farma Marzyłeś kiedyś o spędzeniu odlotowego czasu na farmie? Dzięki grze odlotowa farma możesz zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie na wsi, gdzie kury znoszą jajka, a nieokiełznane niedźwiedzie za wszelką cenę próbują dobrać się do Twoich zwierzaków. Pilnuj interesu, zajmuj się handlem i rozwojem własnej farmy. Dzięki grze odlotowa farma spędzisz wiele godzin na niebywale radosnej i zabawnej rozrywce, którą dostarcza. Udowodnij staruszkowi MacDonaldowi, że potrafisz prowadzić Super farmę i wiesz jak jeszcze szybciej produkować zyski. Odlotowa Farma czeka na Ciebie!
#60

Romance of Rome

Romance of Rome Starożytny Rzym czeka na Ciebie podróżniku. Już teraz możesz chwycić swój plecak i wyruszyć w niezapomnianą podróż, którą poprowadzi młody podróżnik Marcus. Ceszarz Rzymu złożył obietnicę, w której powiedział, że kto zdoła odzyskać skradzione klejnoty imperium rzymskiego, dostanie rękę jego córki. Marcus jest zakochany w córce cesarza i chce za wszelką cenę odnaleźć ukryte gdzieś klejnoty Rzymu, pomożesz mu zdobyć rękę ukochanej? Zatop się w pięknym świecie, który oferuje Romance of Rome i poznaj najciemniejsze i najpiękniejsze zakamarki starożytnego Rzymu!

Mahjongg Artefakty 2

Mahjongg Artefakty 2 Niebywała gra Mahjongg Artefakty 2 jest kontynuacją pierwszej wersji, która zachwyciła bardzo szerokie grono swoich odbiorców. W grę bawi się bardzo dużo osób z całego świata, który chcą towarzyszyć bohaterowi w podróży wypełnionej niebezpieczeństwami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Mahjongg Artefakty 2 zachwyca swoją bardzo dobrze zrobioną grafiką, nowymi rozwinięciami rozgrywki i idealnym dopasowaniem do gracza. Chcesz spędzić kilka godzin na dobrej, solidnej rozrywce? Zainteresuj się grą Mahjongg Artefakty 2 i daj się porwać przygodzie! Ona tylko czeka, aż otworzysz przed nią swoje drzwi!

Herosi Hellady

Herosi Hellady Herosi Hellady to gra, w której możesz przemierzyć tereny starożytnej Grecji w poszukiwaniu berła, które ukrył gdzieś za górami… za lasami sam Zeus. Gra jest skuteczną rozrywką dla osób, które chcą się zrelaksować i oderwać od codzienności. Polega na łączeniu w jak najbardziej pomysłowy sposób trzech takich samych żetonów na odpowiednio skonstruowanych planszach. Z czasem rozgrywka staje się coraz trudniejsza, jednak twórcy gry zadbali o to, aby gracz nigdy nie był znudzony. Zobacz pięknie przygotowaną scenerię graficzną i wejdź w świat mocnej i intensywnej zabawy!

My Little Farmies

My Little Farmies

W My Little Farmies zaangażujesz się w rozwój niewielkiej osady, która wymaga codziennej pracy i opieki. Przeniesiesz się do wirtualnej wioski, gdzie będziesz uprawiał rośliny i hodował zwierzęta gospodarskie. Po zebraniu płodów rolnych, będziesz starał się o ich szybką sprzedaż, aby mogły służyć mieszkańcom wioski w postaci wytworzonych produktów. Warto, aby Twoje produkty wyróżniały się konkurencyjnymi cenami. Poza tymi pracami, będziesz miał mnóstwo ciekawych zadań. Staniesz się architektem, budowniczym, rolnikiem, hodowcą roślin oraz sprawnym handlarzem – wszystko po to, by osada się sprawnie rozwijała.

My Little Farmies to kolejna darmowa, przeglądarkowa symulacja farmerska studia Upjers. W porównaniu z innymi grami o podobnej tematyce, produkcje wyróżnia oryginalny styl grafiki, koncentracja na rozwoju osady oraz możliwość wytwarzania różnorodnych produktów. Zarejestruj się już teraz i graj za darmo!

CargoTycoon

CargoTycoon

Cargo Tycoon to gra przeglądarkowa, w której gracze zostają właścicielami przedsiębiorstwa transportowego. Podczas zabawy przyjdzie im podjąć wiele ważnych decyzji takich jak: zakup samochodów, zatrudnianie kierowców, zarządzanie kadrami.

Głównym źródłem zarobków są zlecenia z giełdy. Należy tutaj pamiętać o dotrzymywaniu warunków umowy. Każde dobrze wykonane zlecenie podnosi reputację graczy, a co za tym idzie pozwala na dostęp do zleceń międzynarodowych, przetargów oraz spedycji. Ciągły rozwój pozwala na budowę garażów, które stawiają przed graczami nowe możliwości logistyczne. To idealna gra dla miłośników ekonomicznych i strategicznych rozgrywek.

#65

Elvenar

Elvenar

Elvenar to przeglądarkowa gra MMO osadzona w świecie fantasy. Wybierz czy chcesz stanąć po stronie ludzi czy elfów. Wybór rasy niesie za sobą konsekwencje. Opowiadając się po jednej ze stron wybierzesz różne technologie jakimi będziesz się posługiwać podczas gry, a także kompletnie inną filozofię gry.

Twoim zadaniem będzie stworzenie doskonale funkcjonującego miasta. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu z małej wioski będziesz mógł stworzyć potężną i bogatą metropolię. Uczynisz to produkując żywność, surowce, rozwijając nowe technologie, a także, co nie mniej ważne  tworząc silną armię, która obroni cię przed najeźdźcami.

Star Stable

Star Stable

Wybierz swojego konia i rusz w przygodę w darmowej grze Star Stable. Im więcej zdobędziesz doświadczenia jako jeździec, tym większy będziesz mieć dostęp do unikatowych ras koni. Który z koni okaże się najodpowiedniejszy dla Ciebie?  Na wyspie Jorvik będziesz mógł poznawać fascynujące postacie i tajemnice, a także podejmować wiele wyzwań i wyścigów. 

Stormfall

Stormfall

Darmowa gra Stormfall: Age of War toczy się na opanowanych przez chaos Ziemiach Darkshire. Upadek imperium Stormfall spowodował anarchię i zaostrzył bezwzględną walkę o tron królestwa.

Wciel się w jedną z postaci i włącz się do walki eliminując kolejnych rywali. Podstawowym elementem rozgrywki będzie zapewnienie stabilnego rozwoju ekonomicznego twojej osadzie przez magazynowanie surowców i budowanie kolejnych budowli. Dzięki nowym budynkom będziesz mógł tworzyć kolejne jednostki paladynów, barbarzyńców, smoków, a także nekromantów.

Dobierając odpowiednie składy jednostek będziesz mógł skutecznie przeciwstawiać się trudnym przeciwnikom. Poza walkami ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami będziesz mógł zmierzyć się z innymi graczami. Walki z innymi przeciwnikami pozwolą Ci zdobyć dodatkową gotówkę i punkty doświadczenia.

Nostale

Nostale

Nostale to MMORPG za darmo, które zabierze Cię w świat magii, jakiego nie zaznałeś w żadnej innej grze fantasy. Będziesz przemierzać fantastyczną krainę jako łucznik, wojownik lub mag, walcząc w grupie lub w pojedynkę z niezliczoną hordą potworów. Po drodze dowiesz się wiele na temat krain, po których podróżujesz – ważną rolę pełnią w nich anioły, demony, bogowie i nimfy. Odkryjesz swoje magiczne talenty do oswajania zwierząt oraz zjednywania sobie kompanów podróży. Gra posiada nie tylko wielkie możliwości dla tych, którzy szukają przygód dla pojedynczego gracza, ale także dla tych, którzy chcą wziąć udział w ekscytującym PvP!

Dodatkowo, do gry można zaprosić swoich znajomych, by świętować z nimi swoje zwycięstwa. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość udekorowania swojej posiadłości, poprzez upiększenie tarasu bądź ogrodu.

Hero Zero

Hero Zero

Hero Zero to przyjemna darmowa gra MMORPG, w której staniesz się superbohaterem z przymrużeniem oka. Najbliższa okolica wymaga porządków, więc postanawiasz coś z tym zrobić. Akuratnie masz pod ręką szlafrok i klapki, ale i tak ruszasz do walki z przestępczością! Komediowa gra Hero Zero skupia się na walce o porządek i sprawiedliwość, którą zaprowadza bohater „nie do końca na serio”. Idź na siłownie i wzmocnij jego ciało, potem do sklepu i kup mu nowe ubranie i buty, a potem znowu walcz z przestępcą zza rogu. Ciągły rozwój i zdobywanie pieniędzy oraz punktów doświadczenia rozwiną Twoją postać, która zamieni się w prawdziwego superherosa. Zagraj za darmo w MMO, w swojej przeglądarce internetowej lub poprzez aplikację do pobrania.

#70

SoccerStar

SoccerStar

SoccerStar to doskonała propozycja dla fanów piłki nożnej. Oprócz sportowej rywalizacji, gracze znajdą w tej darmowej grze przeglądarkowej również dużą dawkę zabawy i humoru. Na początku gry użytkownicy wybierają swoją postać – ustalając wygląd zewnętrzny i dobierając cechy charakteru.

Po tych wstępnych działaniach, przyjdzie czas na rozpoczęcie treningu. Życie codzienne piłkarza  to nie tylko wysiłek fizyczny na boisku. To również odpowiednio dobrana dieta, zakup odzieży, a także zasłużony odpoczynek – relaksujący masaż lub wizyta w saunie. Całość składa się na obraz doskonale przygotowanego, profesjonalnego piłkarza.

Niesamowite Zwierzaki

Niesamowite Zwierzaki

Odlotowe Zwierzaki to gra na telefony komórkowe oraz PC stworzona z myślą o miłośnikach domowych pupilów. Jako przykładny opiekun swojego zwierzaka, będziesz go karmił, ubierał i zabawiał. W zamian otrzymasz jego oddanie i wierność oraz sukcesy zdobywane podczas imprez wystawienniczych.

W sklepie możesz zakupić dla swojego pupila liczne produkty – spożywcze, odzieżowe czy rozrywkowe. W Odlotowych Zwierzakach masz możliwość grania z tysiącem przyjaciół z całego świata. Zaproś ich do gry lub zdobywaj nowych znajomych i weź udział we wspólnej zabawie. To symulator zwierząt, który zadowoli każdego gracza bez względu na wiek. Teraz możesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu domowego zwierzaka, sprawdzić się jako wirtualny opiekun, przekonać się jak sobie radzisz z nowymi obowiązkami. Odlotowe Zwierzaki gwarantują satysfakcjonującą grę i przyjemną rozrywkę każdego dnia!

BloodMoon

BloodMoon

BloodMoon – to przeglądarkowa propozycja fantasy, w której rozgrywa się odwieczna walka pomiędzy dobrem a złem. Gra jest zaproszeniem do niebezpiecznego świata wypełnionego wampirami i wilkołakami. Całe miasto ogarnął mrok, pośród którego musisz nauczyć się poruszać. Krwiopijny wampir, wilkołak o śmiercionośnych pazurach czy człowiek -łowca – każda z tych klas jest w zasięgu Twojej ręki.

Od Ciebie zależy po której stronie staniesz do walki. Bardzo ważna w grze jest odpowiednia obrona. Wybierz swój arsenał broni bardzo starannie, tak, aby w dzień skutecznie walczyć o zwycięstwo, a w nocy zapewnić sobie spokojny sen.

Wargame 1942

Wargame 1942

Wargame 1942 to darmowa gra strategiczna online od twórców Generals of War oraz Desert Operations. Oferuje rozgrywkę w czasach II Wojny Światowej, w których rozbudujesz swoją bazę, stworzysz armię i poprowadzisz ją do ostatecznego zwycięstwa!

Jak inne strategie, tak i Wargame 1942 korzysta ze sprawdzonego schematu opartego o rozwój własnej bazy oraz jej dalszą ekspansje. Otrzymujesz bazę w czasach II Wojny Światowej, którą będziesz stopniowo rozbudowywać. Rozgrywka opiera się na upływającym czasie - Twoja baza generuje surowce, które następnie wykorzystasz do dalszych inwestycji. Krok po kroku, będziesz otrzymywał więcej surowców i przeznaczysz je na pierwsze fabryki, dom mieszkalne i kolejne niezbędne budynki. Potem ruszysz do walki z innymi graczami w emocjonujących bitwach PvP. Zagraj bezpłatnie i walcz jednostkami z czasów II Wojny Światowej!

Piratestorm

Piratestorm

Piratestorm to przeglądarkowa gra MMO, w której wyruszasz swoim statkiem w niekończącą się podróż po morzach i oceanach. Podczas tej podróży z pewnością napotkasz wiele przeciwności losu. Statki innych graczy w każdej chwili mogą zaatakować Twoją jednostkę. Musisz ponadto uważać na tajemnicze statki z potworami i dzikimi bestiami.

Akcja gry odbywa się nie tylko na morzu. Jak prawdziwy żeglarz, możesz odwiedzać także porty, stocznie oraz klimatyczne tawerny. To właśnie w nich dowiesz się, jakie misje możesz wykonać.

Gra Piratestorm, mimo tego, że jest mocno rozbudowana, wciąż pozostaje łatwą i przyjemną do opanowania. Wystarczy przejść kilkuminutowy tutorial, który w przystępny sposób wyjaśnia zasady gry. W połączeniu z grafiką wysokiej jakości i znakomitą oprawą dźwiękową, daje to jedną z najciekawszych gier online.

#75

11 Legends

11 Legends

11 Legends spełnia marzenia o prowadzeniu własnego klubu piłkarskiego. Gra pozostawia możliwości zarządzania jednostkami treningowymi kadry, zmieniania taktyki zespołu i opieki nad kontuzjowanymi zawodnikami. Ponadto jako menadżer klubu będziesz również odpowiedzialny za systematyczną opiekę nad klubem, ulepszanie budynków klubowych, zarządzanie personelem.

Sukces zależy od warunków pracy, jakie wypracujesz oraz kwalifikacji Twojego personelu. Rozpocznij karierę menadżerską w świecie piłki nożnej i ciesz się osiągniętymi wynikami!

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Sprawdź, co słychać u ojca chrzestnego. On na pewno ma ofertę, z której nie będziesz mógł zrezygnować.
Pracuj dla ojca chrzestnego, wypełniaj szemrane zadania, bierz udział w wojnach gangów, zbieraj haracze, kupuj i sprzedawaj zdobytą broń na czarnym rynku. To nie jest gra dla mięczaków! Zacznij teraz swoją karierę i zostań mistrzem w swoich fachu – najlepszym gangsterem Goodgame Mafia.

SAO's Legend

SAO's Legend

Odkryj magiczny świat SAO's Legend, darmowej gry MMORPG w przeglądarce, która przeniesie cię w prawdziwą przygodę. Podróżuj przez wielki świat i weź udział w najtrudniejszych pojedynkach, wzmocnij swoją postać podczas rywalizacji z innymi graczami. Bierz udział w codziennych zadaniach, zbieraj magiczne przedmioty, a nawet poznaj wirtualną dziewczynę i z nią eksploruj świat gry. SAO's Legend oferuje zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie. Gra nie wymaga pobierania, przez co jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej.

Omega Zodiac

Omega Zodiac

Walcz dla bogini Ateny i zgarnij niesamowite nagrody. Omega Zodiac to bezpłatna gra przeglądarkowa typu MMORPG od Proficient City i Game Hollywood. Wybierz jedną z trzech klas: rycerz melee, zwinny łucznik lub arcane mag, każdy z własnym stylem gry i specjalnymi mocami.  Zdobądź fantastyczną złotą zbroję Sacred, która daje Ci jeszcze większą moc - i oczywiście pomaga Ci wyglądać świetnie.

Oprócz głównego nurtu akcji możesz uczestniczyć w arenach PvE i PvP lub dołączyć do gildii i uczestniczyć w walkach gildii ze swoimi sojusznikami. Na koniec podejmij wyzwanie i  weź się za epickich władców świata, którzy pojawiają się co kilka godzin i upuszczają niesamowite skarby. Ciesz się intensywnym działaniem hack-and-slash i zatrzymaj koniec świata!