Terra Militaris uruchamia nowy serwer

Terra MilitarisGala Networks Europe, ogłasza otwarcie nowego polskiego serwera w Terra Militaris - osadzonej w historycznych realiach przeglądarkowej grze strategicznej czasu rzeczywistego.

Otwarcie nowego polskiego serwera to wspaniała okazja dla początkujących graczy, by uczestniczyć w wyścigu o panowanie w grze. Dla weteranów Terra Militaris jest to natomiast szansa by spróbować nowych strategii, lub rozpocząć rozgrywkę wybierając całkiem nową cywilizację.

By uczcić to wydarzenie zespół Terra Militaris przygotował specjalne eventy dostępne tylko na nowym serwerze – Lewiatanie.

Gracze będą mogli konkurować w kilku kategoriach, zdobywając sławę, bohaterów, rangi oraz zwycięstwa na arenie. Uczestnicy, którzy osiągną najwięcej punktów w rankingu otrzymają szansę na wygranie wartościowych przedmiotów w grze, a także nagrody głównej - Samsunga Galaxy Tab. Event zacznie się już dziś i będzie trwać przez 6 tygodni, kończąc się w dniu 17 stycznia 2013.

Firearms, nowy dodatek dla Terra Militaris będzie miał swoja premierę już w styczniu 2013. Gala Networks Europe już wkrótce opublikuje więcej ekscytujących informacji na temat nowości, które zostaną wprowadzone z rozszerzeniem.

Terra Militaris to wielokrotnie nagradzana gra strategiczna online stworzona przez Snail Game i wydana w Europie przez Gala Networks Europe. Gra pozwala tysiącom użytkowników zmieniać ich miasta w imperia i prowadzić ich cywilizacje do ostatecznego zwycięstwa. Ta rozbudowana gra przeglądarkowa, cechująca się wspaniałą grafiką, oferuje uczestnictwo w epickich bitwach pomiędzy czterema starożytnymi narodami.

Źródło: informacja prasowa
Data dodania: 2012-12-06