Nowy dodatek Rappelz – już wiosną 2013!

RappelzGala Network Europe zapowiada premierę nowego dodatku do Rappelz – gry MMORPG w stylu Dark Fantasy. Wprowadzenie rozszerzenia zaplanowane zostało na koniec wiosny 2013, równolegle na serwerach europejskich i amerykańskich. Kolejna część tej popularnej gry wprowadzi wiele interesujących zmian. Będą to m.in. nowe lochy oraz zmiany w systemie chowańców, które umożliwią oswojenie napotkanych przez gracza bestii.

Kolejna część Rappelz przyniesie aż cztery nowe lochy, zapewniające jeszcze większą porcję wrażeń dla graczy znajdujących się na najwyższych poziomach. Będzie można znaleźć w nich całkowicie nowe potwory, jak na przykład nieumarłe wiedźmy. Na najwytrwalszych będzie czekać nie lada wyzwanie – na końcu lochu przyjdzie im zmierzyć się z bestiami o niespotykanej dotąd sile.

Specjalnie z myślą o graczach na niższych poziomach i tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z Rappelz, zmodyfikowano istniejące lochy. Dzięki tym zmianom, staną się one bardziej dostępne dla początkujących graczy, oferując jednocześnie bardziej wartościowe nagrody.

Nowości nie ominą też systemu chowańców – wprowadzony zostanie nowy tryb oswajania. Dzięki tym zmianom gracze otrzymają do dyspozycji nowe rodzaje niedostępnych dotąd bestii. Od teraz każdy napotkany potwór będzie mógł zostać oswojony, aby służyć w walce swojemu panu jako chowaniec.

Fani Rappelz zostali ponadto zaproszeni do udziału w ankiecie, w której wyłoniony zostanie oficjalny tytuł nowego rozszerzenia gry. W głosowaniu może wziąć udział każdy, oddając swój głos w ankiecie opublikowanej pod adresem: http://pl.rappelz.gpotato.eu/Community/Poll/

Źródło: informacja prasowa
Data dodania: 2013-03-22