Edytor lochów w nowym rozszerzeniu do Allods OnlineGala Networks ogłasza nowe rozszerzenie do Allods Online. Path to Victory wprowadzi do rozgrywki edytor lochów, w którym gracze będą mogli zaprojektować własne instancje dla społeczności Alldos Online.

Zwiastun dla Allods Online: Path to Victory dostępny jest na oficjalnym kanale Youtube.

Wraz ze swoją premierą w dniu 5 czerwca 2013, Allods Online: Path to Victory wprowadzi do gry szereg udoskonaleń. Ważne zmiany dotyczyć będą prywatnych wysp. Po 5 czerwca, wszystkie wieże na allodach graczy będą generowały dodatkowe zyski w postaci złota, a także składniki to najpotężniejszych czarów w grze.


Właścicie allodów, będą mogli ukrywać zdobyte skarby na w głębinach skomplikowanych labiryntów, które sami będą mogli zaprojektować, by ich później bronić z pomocą potężnych strażników. Im bardziej rozbudowany i zabezpieczony będzie labirynt-loch, tym trudniej będzie innym graczom podjąć próby przejęcia skarbów, które zostawi na ich końcu właściciel.

Dodatkowo, wraz z rozszerzeniem do gry zostanie dodana nowa profesja – płatnerstwo. Płatnerze, będą mogli tworzyć nowe bronie, rubiny oraz relikty dla siebie oraz innych grających. Zmiany pojawią się także w klasach postaci. Umiejętności wojowników zostaną zreorganizowane, co wpłynie pozytywnie na zadawane przez ten archetyp obrażenia, zdolności wojowników będą także bardziej dynamiczne, pozwalając na stosowanie nowych strategii w walce.

Wraz z premierą rozszerzenia, społeczność gry będzie mogła uczestniczyć w “eventach” zorganizowanych w grze oraz na portalach społecznościowych, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne przedmioty oraz otrzymać kupony do wykorzystania w Butiku Allods.

Wszystkie informacje dotyczące dodatku Path to Victory dostępne są na oficjalnej polskiej stronie gry Allods Online.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-05-13