Rappelz - otwarcie publicznego serwera testowego!



Serwer został włączony 21 czerwca 2013 i w ciągu najbliższych dni pozostanie dostępny dla wszystkich amerykańskich oraz europejskich fanów Rappelz. Dzięki niemu gracze z niemal całego świata będą mieć możliwość przetestować nowe, ekscytujące funkcje, które wejdą do gry wraz z 2 częścią Kroniki VIII. Każdy, bez względu na poziom postaci czy doświadczenie, będzie mógł zalogować się na PTS i sprawdzić to, z czym już wkrótce przyjdzie mu się zmierzyć!

Ilość zdobywanego doświadczenia zostanie zwiększona o 20000%, co umożliwi Graczom szybsze osiągnięcie 160 poziomu, dzięki czemu będą oni w stanie spróbować swoich sił w Ukrytych Otchłaniach – Lochach dostępnych jedynie dla Profesji Mistrzowskich. Ponadto, nasz Zespół rozda wysokiej klasy przedmioty, co z pewnością ułatwi i uprzyjemni rozgrywkę (sklepy będzie można znaleźć na Rynku Bastet).

Szczegółowe informacje na temat Publicznego Serwera Testowego można znaleźć na oficjalnej stronie Rappelz: www.pl.rappelz.gpotato.eu. Gra jest dostępna w polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej oraz tureckiej wersji językowej.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-06-24