Upjers świętuje pół miliona FarmiesProducent i wydawca gier przeglądarkowych free-to-play firma Upjers świętuje kolejny sukces: symulacja farmy My Little Farmies pokonała granicę pół miliona graczy.

Gracze My Little Farmies, określani pieszczotliwie Farmisiami, spędzają swoje wirtualne życie na farmie online. Do ich codziennych obowiązków należy sianie zbóż, sadzenie warzyw i drzew owocowych, podlewanie i zbieranie plonów, a następnie ich przetwarzanie w licznych budynkach produkcyjnych. I tak na przykład zboże mielone jest w młynie na mąkę, a z tej w piekarni wypieka się chleb. Ożywione życie na targu i licznych straganach oferuje zaś doskonałą platformę do handlu wyprodukowanymi towarami. W miarę rozwoju gry poszczególne farmy przeobrażają się w malownicze osady tętniące życiem, które wymagają przemyślanego zarządzania. Pracownicy zamieszkujący czworaki muszą systematycznie otrzymywać nowe zlecenia, aby jak najefektywniej pomagać przy zbiorze plonów czy też hodowli bydła.

Cechą wyróżniającą grę My Little Farmies z szeregu innych gier farmerskich jest bogata paleta możliwości przetwarzania produktów. Począwszy od mielenia mąki w młynie i pieczenie chleba w piekarni, przez tkanie materiałów w przędzalni i krojenie z nich ubrań u krawca, po przyrządzanie ziołowych herbatek w kuchni ziołowej. Kompleksowe łańcuchy produkcyjne dostarczają nieustającą przyjemność i odmianę w grze My Little Farmies. Idylliczne życie na wsi w przedindustrialnych czasach zilustrowane za pomocą uroczych grafik podbiło serca tysięcy Farmisiów nie tylko na rynku polskim. Na dzień dzisiejszy gra dostępna jest także w Niemczech, Czechach, Rumunii, Danii i Holandii, a już wkrótce dołączy do nich również węgierska i rosyjska wersja językowa.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-07-05