Kto pokona super drużynę Lothara Matthäusa?Darmowa gra przeglądarkowa 11 Legends zaprasza do meczu z „Jedenastką Lothara“.

Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych firma Upjers przygotowała dla wszystkich fanów piłki nożnej super wydarzenie – możliwość rozegrania meczu z dream teamem Lothara Matthäusa. Każdy posiadacz własnej drużyny w menadżerze futbolu Upjers może od dziś zorganizować spotkanie swojego zespołu z fantastyczną Jedenastką Lothara.

Na murawie udało się już Lotharowi zgarnąć wszystko co było już do zdobycia: mistrzowskie puchary w rozgrywkach krajowych, europejskich i światowych. Teraz nadszedł dla niego czas, by dowieść swojej klasy na wirtualnej murawie. Z tej okazji Lothar Matthäus zestawił w darmowym menadżerze 11 Legends swój własny zespół. Co ciekawe Lothar dwoi się i troi i gra jednocześnie na wszystkich pozycjach. Czy to atak, czy obrona, boisko roi się od Matthäusów.

Każdy kto odpowiednio wytrenował już swoją drużynę może zmierzyć siły z legendarną 11 Lothara. Zwycięzca otrzymuje na zawsze dumny tytuł pogromcy Lothara w brązie. Za 10 wygranych meczów można otrzymać srebrny, za 100 – złoty tytuł.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-07-25