Premiera długo wyczekiwanego dodatku w C9!

C9 startuje z drugim rajdem w The Extreme Dungeon: Bardiel Seal.WEBZEN Inc.ma przyjemność poinformować o premierze długo wyczekiwanego dodatku, wprowadzającego drugi rajd w The Extreme Dungeon: Bardiel Seal w darmowym 3D Fantasy-Action MMORPG: CONTINENT OF THE NINTH SEAL (C9).

Kilka miesięcy temu fani C9 otrzymali nowe wyzwanie - pokonanie trzech potężnych bestii: Creios, Molleck i Rebecca Twins, strzegących The Extreme Dungeon. Już dziś, po zakończeniu regularnych prac serwisowych, gracze będą mogli zmierzyć się z najtrudniejszym jak dotąd zadaniem. Czekać ich będzie spotkanie z Bardielem, Bogiem Ognia, którego należy pokonać i powtórnie zakuć w kajdany w ognistych kazamatach.

BARDIEL

Starożytne podania opisują potężną istotę pałającą żądzą wszelkiej destrukcji. Przez jednych czczony jako najwyższe bóstwo, dla innych przerażający demon. Wszyscy znali go jednak pod tym samym imieniem: Bardiel, Bóg Ognia. Władając niezmierzoną mocą, niósł chaos i zniszczenie gdziekolwiek się udał. Prawdopodobnie najpotężniejsza istota, z jaką kiedykolwiek przyjdzie się zmierzyć poszukiwaczom przygód - Bardiel, z największą łatwością, obraca przeciwników w popiół, nie zwracając uwagi na ich niezdarne próby ataków. Będąc bogiem, nie może zostać zgładzony. Istnieje jednak szansa na uchronienie Glenheim przed ostateczną zagładą. Aby to zrobić, należy powtórnie zapieczętować go w czeluściach lochów Saradu. Czy uda się to komukolwiek? Czas pokaże.

THE EXTREME DUNGEON: BARDIEL SEAL

Loch THE EXTREME DUNGEON: BARDIEL SEAL położony jest na 5 kontynencie Glenheim - Sarad. Aby mieć szanse w starciu z Bogiem Ognia, wysoce zalecane jest utworzenie 4 osobowej drużyny. Należy pamiętać, że dostęp do lochu mają jedynie gracze na poziomie 62 i wyższych. Na śmiałków, którym uda się pokonać Bardiela, czekają atrakcyjne nagrody - mityczne akcesoria. Zebranie całego kompletu przedmiotów, pozwoli graczom odblokować dodatkowe moce. Ci, którym uda się zebrać Zapieczętowaną Księgę Ognia (Sealed Book of Flames), otrzymają w nagrodę najpotężniejszą zbroję dostępną w C9 - Jin Armor.

EXTREME DUNGEON: BARDIEL SEAL

Akcja BARDIEL SEAL rozpoczyna się w Holy City of Basilus, najbardziej odległym zakątku Fifth Continent. W czasie Wojny Genesis, Bogini Akene pokonała Bardiela, Boga Ognia iuwięziła go w otchłaniach Sarad. Earth Dragon Molk wyznaczył swych zaufanych pomocników: Fanga i Claw, do strzeżenia Bardiel Seal - lochu, w którym zapieczętowano niegodziwego boga. Tysiące lat później Fang został pokonany, pozostawiając po sobie tylko niewielki okruch, który trafił w ręce złego Nefera. Z pomocą swych sług, Neferowi udało się doprowadzić do złamania pieczęci i uwolnienia Bardiela. W tym miejscu, do akcji wkraczają potężne siły Sarad - innymi słowy gracze C9, których zadaniem będzie powstrzymanie Nefera i ponowne zapieczętowanie lochu, zanim będzie za późno.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-09-25