Halloweenowa zabawa w grach Upjers!

Twórca i producent darmowych gier przeglądarkowych Upjers przygotowuje swoich graczy na nadchodzące Halloween. W wielu różnorodnych akcjach można zdobyć wspaniałe nagrody.

Dynie, cukierki i duchy zaludniają od dziś lunaparki, farmy, zoo i ogrody graczy Upjers. W My Fantastic Park, My Little Farmies i My Free Zoo zakupić można eleganckie i mrożące krew w żyłach dekoracje halloweenowe. Przerażające dorożki, ogromne pająki i śmierć z kosą dla każdego lunaparku i farmy gwarantują idealną halloweenową atmosferę. Jednocześnie poprzez umieszczenie dekoracji każdy gracz ma możliwość zdobycia wspaniałych nagród.


Zielone Imperium wysyła tego roku wiernych Krasnali na halloweenowe poszukiwanie jabłek ukrytych w stosach siana. Zebrane jabłuszka można następnie wymienić na imponujące jeżykowe puchary, które przynoszą codziennie dodatkowe punkty. W Secret Relict można zaś z kolei zdobyć hallowenową laleczkę voodoo - Kamiennego Franka Noxa, który pomoże graczom w poszukiwaniu skarbów.

Obojętnie czy to dekoracje halloweenowe, laleczka voodoo czy też poszukiwanie jabłek, w halloweenowych akcjach Upjers gwarantowana jest dobra zabawa dla każdego!

informacja prasowa
Data dodania: 2013-10-24