3 część Kroniki VIII Rappelz już wkrótce w Europie i Stanach Zjednoczonych

WEBZEN ma przyjemność poinformować o nadchodzącym najnowszym rozszerzeniu do gry Rappelz. 3 część Kroniki VIII Rappelz, która udostępni opcję oswajania bossów, zadania codzienne i 4 przebudowane lochy, zostanie wprowadzona już wkrótce w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Nowe rozszerzenie sprawi, że oswajanie chowańców stanie się zupełnie nową przygodą. Rozwijając system wprowadzony w 2 części Kroniki VIII Rappelz, nadchodzący dodatek umożliwi oswajanie bossów w grze i obracanie ich w wiernych sojuszników. Takie rozwiązanie pozwoli graczom zdobyć chowańce, które w pełni odpowiadają ich klasie, gdyż oswoić będzie można ponad 30 najbardziej potężnych potworów.

Dodatkowo, nadchodząca 3 część Kroniki VIII Rappelz wprowadzi unikalne zadania codzienne. Wykonując każde z 25 nowych zadań będzie można zdobyć specjalne monety wykorzystywane później do zdobywania potężnych przedmiotów. Poza tym gracze otrzymają również punkty doświadczenia, które umożliwią nowym użytkownikom szybsze zdobywanie poziomów, przy jednoczesnym otrzymywaniu nagrody w postaci monet.

Oprócz powyższych nowości, cztery lochy - instancje, dodane w poprzedniej części, zostaną odnowione i poprawione. Nowe opcje umożliwią graczom wybór poziomu trudności, który odpowiada ich umiejętnościom, oferując cztery różne wersje rozgrywki z różnymi nagrodami. Dzięki temu lochy staną się bardziej dostępne dla wszystkich graczy, niezależnie od ich stażu w grze.

Ostatnią, choć równie istotną zmianą, będzie całkowita przebudowa inwentarza gracza, który stanie się bardziej praktyczny i przyjazny użytkownikowi.

By umilić graczom oczekiwanie na kolejną porcję nowości na temat nadchodzącego dodatku, fanów Rappelz na całym świecie zapraszamy do udziału w corocznym wydarzeniu Halloweenowym, w którym zdobyć można wiele cennych nagród. Dodatkowo, od 30 października 2013 wszyscy fani Rappelz w Stanach Zjednoczonych mogą wziąć udział w 7. rocznicy istnienia Rappelz i cieszyć się wydarzeniami przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-10-31