Nowości w Continent of the Ninth Seal!

Webzen ma przyjemność poinformować o premierze czwartego rozszerzenia opartego na lochach MMORPG Continent of the Ninth Seal (C9) - Rahkdan's Counterattack. Najnowszy dodatek będzie dostępny dla wszystkich graczy już jutro, 27 listopada 2013, po zakończeniu zaplanowanych prac serwisowych (Global Server Time).Rahkdan's Counterattackstanowi pierwszą z trzech części kolejnego dużego rozszerzania zawartości gry, w skład którego wchodzić będzie również całkowicie nowa klasa postaci.

Jutrzejsza aktualizacja Rahkdan's Counterattack przynosi zbalansowanie istniejących klas, sprawiając że Continent of the Ninth Seal dostarczy jeszcze więcej emocji i wyzwań. Obrażenia zadawane przez umiejętności większości klas zostaną zwiększone, podobnie jak poziom trudności spotykanych potworów. Okapia i Sarad (Czwarty i Piąty Kontynent) zaoferują graczom całkowicie nowe linie zadań, pełne wyzwań i z wieloma wciągającymi misjami do wykonania. Dodatkowo, niedostępne do tej pory Epickie przedmioty będą wypadały na kontynentach od Drugiego do Szóstego.

Oprócz Rahkdan's Counterattack, na czwarte rozszerzenie C9 składają się kolejne dwie części, które pojawią się już niebawem. Wraz z nimi gracze otrzymają długo oczekiwaną nową podstawową klasę postaci (jak również dodatkową nową klasę zaawansowaną), nowe poziomy Szóstego Kontynentu - Raebin i wiele innych treści. Kolejne dwie części czwartego rozszerzenia dostarczą również wiele atrakcji dzięki nowemu wydarzeniu w grze, za udział w którym gracze mogą otrzymać nagrody. Szczegóły oraz daty zostaną ogłoszone już wkrótce.

Zapraszamy również do obejrzenia oficjalnego trailera Rahkdan's Counterattack: http://youtu.be/Jx-AF25qa6o.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-11-26