Upjers obwieszcza początek bożonarodzeniowych obchodów!

Producent i wydawca gier przeglądarkowych free-to-play upjers wprawia graczy w bożonarodzeniowy nastrój. Całe mnóstwo śniegu, kalendarze adwentowe i struganie świeczników to tylko nieliczne akcje.

Gwarantowana biała Wigilia w Brave Little Beasties

Punktualnie z początkiem adwentu w kilku grach upjers wystartowały bożonarodzeniowe akcje. Na Słonecznej Skale w Brave Little Beasties napadało już całkiem sporo śniegu. Tym samym świętom Bożego Narodzenia we wspólnocie ognistych kotów, elekrowróbli i ziemnych kretów nie stoi nic na przeszkodzie. Aby małe bestyjki nie musiały marznąć na zewnątrz, mamy dla nich bożonarodzeniowe czapki z parą, zwiększające wartość ataku, a to dlatego, że nawet w czasie świąt waleczne instynkty bestyjek nie śpią!

Struganie świeczników w Wolnych Farmerach

W Wolnych Farmerach pojawi się w Mikołajki specjalny klient ze szczególnymi życzeniami, a stolarnia przestawi swoją produkcję na bożonarodzeniowe ozdoby. Już w poniedziałek rozpoczyna się zaś świecznikowy event, w ramach którego można zdobyć super przedmioty na półki z prezentami: czekoladowe mikołaje, światełka na choinkę, sanki i wiele innych. A na dodatek u Architekta można zakupić bożonarodzeniową szatę dla domu farmera!

Bożonarodzeniowe kaktusy i choinki w Zielonym Imperium

Również i Zielone Imperium zamieni się od 1 grudnia w zimową idyllę w przeglądarce. Bożonarodzeniowe prezenty i dekoracje są już dziś dostępne w handlu u krasnali. Ponadto rozpoczęła się coroczna akcja sadzenia kaktusów, w której można zdobyć przecudne kolorowe bombki przynoszące codziennie dodatkowe punkty. Jak co roku w Zielonym Imperium nie brakuje kalendarza adwentowego, który zawiera różnego rodzaju niespodzianki i cztery części puzzli, które połączone zamienią się w krecie sanie na półkę z prezentami.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-11-29