Wind of Changes - nowy dodatek Allods Online wystartował

Wszyscy gracze Allods Online mogą cieszyć się już najnowszym dodatkiem Allods Online: Wind of Changes, udostępnionym właśnie na europejskich i amerykańskich serwerach.

Promocyjny klip zobaczyć można na oficjalnym kanale YouTube Allods Online.

Wind of Changes przynosi wiele zmian w obrębie najważniejszych elementów gry, a najbardziej istotną z nich jest całkowicie nowe Dominium!

Wraz z nowym rozszerzeniem, bitwy Dominium zostały znacząco przeprojektowane. Gracze mogą pożegnać się z dotychczasową walką o sektory mapy Dominium, z których postanowiono zrezygnować, aby zrównoważyć grę i uczynić ten tryb rozgrywki bardziej dostępny dla mniejszych gildii. Zespół Allods Online zdecydował się na wprowadzenie bardziej sprawiedliwego systemu, który pozwoli wszystkim na udział w zmaganiach z gildiami na podobnym poziomie. Oznacza to, że wynik bitew będzie teraz trudniejszy do przewidzenia, a gildie nie będą mogły stosować dłużej nieuczciwych strategii unikając walki czy odnosić korzyści z samego przebywania we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Nowe Dominium będzie dużo bardziej zrównoważone, a czempioni gildii będą musieli mocno się natrudzić, aby zapracować na miejsce na szczycie.

Oprócz odświeżonego Dominium, gracze otrzymają do dyspozycji całkowicie nowe wydarzenie PvP: Szkarłatny Bastion. W starciach tych będzie mogło wziąć udział do 30 osób na różnych poziomach i z różnej jakości ekwipunkiem, którzy staną naprzeciw siebie na jednej mapie. Potyczka będzie rozgrywana dwa razy dziennie. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny. Do pierwszej trafi 6 graczy posiadających najlepszy ekwipunek, pozostałych 24 zostanie przydzielonych do grupy ze słabszym wyposażeniem. Pojedynek odbędzie się na niewielkiej wyspie, gdzie zadaniem 6-osobowej drużyny będzie obrona umocnień przed atakiem bardziej licznego przeciwnika.

Wraz z najnowszym dodatkiem Allods Online, gracze otrzymają też możliwość wypróbowania możliwości innych klas, bez konieczności tworzenia nowej postaci całkowicie od podstaw. Będzie to możliwe dzięki specjalnemu przedmiotowi - Zmieniaczowi Istoty Rzeczy, dostępnemu wyłącznie na Licytacji. Ze względu na to, że użycie go przez wielu graczy jednocześnie może wpłynąć na równowagę świata gry, będzie on dostępny co tydzień od poniedziałku do soboty na Licytacji. Po jego użyciu, kolejnej zmiany klasy będzie można dokonać nie wcześniej niż po upływie miesiąca.

Wind of Changes przyniesie również kilka mniejszych, lecz równie istotnych zmian, jak na przykład odświeżony system poczty, który znacznie ułatwi komunikację między graczami. Do gry wprowadzonych zostanie też kilka modyfikatorów, które sprawią, że przygody przeżywane w Sarnaucie staną się jeszcze bardziej ekscytujące i wymagające.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-12-09