Continent of the Ninth Seal odsłania 3. część 4. dodatku

WEBZEN prezentuje kolejną część 4 dodatku do opartego na lochach MMORPG, Continent of the Ninth Seal (C9), udostępniając graczom 40. piętro Guardian’s Tower i nowe potwory.

15 stycznia 2014 (Global Server Time) Guardian's Tower został powiększony o 20 nowych poziomów, osiągając w sumie aż 40 pięter. Gracze otrzymali szansę zmierzenia się z nowymi potworami, które opanowały nowe piętra Guardian's Tower położonego w Raebin na Szóstym Kontynencie Glenheim.

Pośród potworów, z którymi przyjdzie zmierzyć się graczom w Guardian's Tower, znajdą się potężne bestie pochodzące z poprzednich pięciu Kontynentów, takie jak: Ixion z Czwartego Kontynentu, czy Orc Kayl z Trzeciego Kontynentu. Dodatkowo na każdym z nowych pięter pojawiły się nowe zadania dla graczy.

Zły Nefer i jego armia zaatakowali Guardian's Tower w Raebin, aby przejąć Serce Tertis - źródło potężnej magicznej mocy, strzeżone przez wodnego smoka, Artesia. Aby ocalić Glenheim przed zagładą, gracze będą musieli przedrzeć się przez wszystkie piętra Guardian's Tower, odpierając ataki potężnej armii Nefera.

W zeszłym miesiącu, w C9 pojawiła się nowa klasa postaci - MYSTIC posługująca się w walce śmiercionośnym młotem wojennym oraz władająca silnymi atakami magicznymi. Dodatkowo, klasa MYSTIC włada również potężnym atakiem "Gust Wind", w trakcie którego szerokie zamachy młota dotkliwie ranią wrogów. Większość ataków jest wyprowadzanych, gdy postać znajduje się w powietrzu, co pozwala skupiać się w trakcie gry na kombinacjach umiejętności, zamiast martwić się o to, w którego przeciwnika uderzyć.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-01-16