My Free Zoo i Zielone Imperium - podwójne urodziny

W tym tygodniu w dwóch dużych grach upjers wierni gracze zdmuchują świeczki na urodzinowych tortach. Dwie huczne imprezy urodzinowe czekają w grach upjers : My Free Zooi Zielone Imperiumobchodzą drugie i szóste urodziny. W obydwu grach przeglądarkowych trwają bogate w atrakcje jubileuszowe obchody, podczas których gracze zostaną zaskoczeni wieloma prezentami.

Gra Zielone Imperium była pierwszy dużym sukcesem upjers. Gdy przed sześcioma laty została ona wprowadzona na rynek, branża gier przeglądarkowych była jeszcze w fazie raczkowania. Urządzając wielką imprezę urodzinową upjers pragnie podziękować wiernym Krasnoogrodnikom. Dlatego też przez następne 6 dni będziemy świętować w rytm muzyki zespołu „Rokujące krety”. Na graczy czekają również różnego rodzaju minigry i całe mnóstwo prezentów. W zabawie „Tłuczenie garnków” gracze mogą do 11 lutego zdobyć wspaniałe nagrody i mają szansę na wielki pakiet produktów do ich wirtualnych ogrodów.

Nieco młodszą, lecz przynajmniej tak samo udaną produkcją upjers jest gra My Free Zoo. Ta symulacja zoo świętuje tego roku swoje drugie urodziny. Więcej niż 8 milionów Dyrektorów Zoo z całego świata kupiło do tej pory egzotyczne zwierzaki: przytularskie koale, majestatyczne tygrysy i rzadkie okapi.

Również i My Free Zoo nie szczędzi wydatków i świętuje swoje 6 dni wspaniałymi prezentami. Aby otrzymać prezenty, wirtualni Dyrektorzy muszą jedynie codziennie logować się do gry. Ostatniego dnia każdy codziennie logujący się do gry otrzyma niepowtarzalny posąg - tort urodzinowy.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-02-07