Premiera pierwszego rozszerzenia Age of Wulin w maju 2014

WEBZEN, twórca i wydawca darmowych gier nowej generacji ogłasił, że darmowe MMORPG sztuk walki, Age of Wulin, otrzyma pierwsze rozszerzenie w maju 2014.

"Immortal Legends" połączy dwa rozszerzenia, które w innych regionach znane były pod tytułami "Ultimate Scrolls" i "Legends of Mount Hua", w jeden, olbrzymi dodatek. Dzięki temu zawartość obu rozszerzeń będzie współgrać ze sobą, dostarczając graczom nowych, epickich doświadczeń.

Dodatek "Immortal Legends" zostanie wprowadzony równocześnie na serwerach angielsko-, francusko- i niemieckojęzycznym. Najnowsze rozszerzenie doda ponad 800 000 słów treści w każdym języku powodując, że całkowita liczba słów tekstu w grze wynosić będzie ponad 4 miliony.

Już od maja, wojownicy Age of Wulin będą mogli zaprezentować swoje umiejętności Kung-Fu przed całym serwerem, biorąc udział w konkursie PvP Mount Hua. Nazwany na cześć jednego z legendarnych szczytów należących do Pięciu Wielkich Gór w Chinach, "Zawody Mount Hua" wprowadzą do gry szereg nowości. Aby dotrzeć na szczyt góry, gracze będą musieli stoczyć serię pojedynków, rywalizując o unikatowe tytuły, stroje oraz nagrodę główną - legendarny miecz. Finałowa walka turnieju odbędzie się na lodowym szczycie góry, gdzie w przeciągu roku zostanie wybranych dwunastu najlepszych wojowników, którzy przejdą do historii jako "Immortal Legend" - Nieśmiertelna Legenda.

Kolejnym wspaniałym dodatkiem do głęboko osadzonego w świecie gry PvP jest Youyun Sixteen Prefectures, dodające nowe wydarzenie w grze, w którym będzie mogło wziąć udział nawet 96 graczy jednocześnie. W tym brutalnym starciu o całkowitą dominację gracze na każdym poziomie będą mogli wybrać walkę jako najemnicy w szeregach najeźdźców z Mongolii lub jako wierni żołnierze Dynastii Ming.

Oprócz tego nadchodzące rozszerzenie doda The Martial Brothers Mentor System, który umożliwi weteranom i mistrzom Kung-Fu wzięcie początkujących graczy pod swoje skrzydła i przekazanie im wiedzy o wszystkim, co Age of Wulin ma do zaoferowania, umożliwiając im jednocześnie czerpanie korzyści z nauczania.

Aby dostarczyć fanom gry jak najwięcej informacji o nadchodzącym dodatku, zespół Age of Wulin uruchomi mini-stronę, na której znajdą się wszystkie informacje o "Immortal Legends".

informacja prasowa
Data dodania: 2014-03-13