Kapi Hospital dobudowuje piętra!

Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wprowadził do gry Kapi Hospitalwiele nowych możliwości. Od dziś wszyscy gracze mogą w swoich szpitalach aktywować piętro intensywnej terapii i minigolfa. Do tego dochodzi również wiele pożytecznych funkcji takich jak na przykład sortowanie leków.

Dzięki najnowszej aktualizacji pilnie leczący choroby lekarze z Kapi Hospital mogą spróbować swoich sił grając w minigolfa. Na nowym piętrze rekreacyjnym czekają już na nich różne tory golfowe. Im bardziej utalentowani są lekarze w tej dyscyplinie sportu, tym prędzej gotowi są również z grą i mogą udać się do baru na relaksującego drinka.

Dzięki punktom minigolfa otrzymuje się jeszcze więcej lekarzy specjalistów w symulacji szpitala, których pomoc jest pilnie potrzebna na nowym piętrze Intensywna terapia. Na tym piętrze leczeniu poddawani są szczególnie skomplikowane przypadki. Aby specjaliści z zakręconej symulacji szpitala byli na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w medycynie, można systematycznie wysyłać ich na kursy do specjalnego pomieszczenia szkoleniowego. W ten sposób można ulepszyć każdy z czterech nowych rodzajów lekarzy do poziomu 25.

Kolejną nowością w grze jest giełda lekarzy, dzięki której można zakupić lekarzy od innych posiadaczy szpitala lub zaoferować im do zakupu własnych specjalistów. Aby przyciągnąć do szpitala jeszcze więcej specjalistów, można zaś u pani portier aktywować atrakcyjną reklamę.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-03-27