War Thunder - brytyjskie czołgi coraz bliżej!Twórcy jednej z najlepszych symulacji na rynku darmowych gier, studio Gaijin, cały czas pracują nad dostarczeniem coraz to nowych wojennych zabawek dla graczy. War Thunder, z aktualizacji na aktualizacje, rozwija się doskonale. Oprócz dodania dodatkowych map, mnóstwa nowych samolotów i cyklicznego rozwijania dostępnych drzewek czołgów, przygotowują wielką aktualizacje! Mowa o wielkim projekcie w ramach gry, nad którym ciężko pracowali przez ostatnie miesiące – o brytyjskich pojazdach pancernych!

Spośród mnóstwa niesamowitych czołgów, będziemy mogli zagrać m. in.: A34 Comet, legendarną Matylda czy potężnym Centurionem będącym odpowiednikiem niemieckiego Tygrysa z blisko 83 mm działem.

Co tu dużo mówić, szykuje się świetna okazja na przetestowanie w praktyce nowych możliwości oferowanych przez grę. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowaliście, zróbcie to już dzisiaj i zagrajcie w War Thunder – jeden z najpopularniejszych symulatorów wojennych na rynku darmowych gier!

Data dodania: 2015-07-29