Pogromcy – nowa aktualizacjaW ostatnich kilku tygodniach, twórcy coraz popularniejszej gry online Pogromcy, postanowili uraczyć nas nową aktualizacją! Dokonano kilku istotnych usprawnień i dodano nowy moduł rozgrywki, zwany Oblężenie Wież. Ta forma rozgrywki została opracowano z myślą o klanach, które mogą teraz ścierać się ze sobą w pojedynkach o nagrody i chwałę. Podstawowym celem tego nowego elementu gry jest zniszczenie jak największej liczby wrogich wież i zachowanie jak największej ilości własnych wież. Czas trwania walki to dokładnie 5 minut.

Podczas bitwy, dowódcy klanów mogą strzelać z katapult zadając obrażenia 3 losowym przeciwnikom. Zwykli gracze mogą zebrać się razem i zaatakować w zorganizowany sposób lub ogłosić wezwanie do zbiórki, w celu wspólnej obrony. Zwycięski klan otrzymuje nie tylko doświadczenia klanowe, ale także złoto do skarbca klanu, a gracze doświadczenie, srebro oraz przedmioty. Im lepiej Wam pójdzie w walce, tym możecie się spodziewać większych nagród.

Pogromcystają się coraz większą i lepszą grą, dlatego gorąco zachęcam do rejestracji i śledzenia nowości związanych z tą darmową grą cross-platformową!

Data dodania: 2016-02-29