Nowy serwer i nowy świat w Islandoom

Jeśli Islandoom jeszcze Cię nie wciągnęło, z pewnością zrobi to teraz! Otwarty został nowy serwer, który przeniesie Was do kompletnie innego świata. Niezwykle klimatyczna oprawa zachwyci każdego gracza!

Drugi świat w Islandoom to olbrzymi krok, rozpoczynający nową erę gier przeglądarkowych - wykorzystana została stara, sprawdzona mechanika, a całkowicie zmieniona została oprawa graficzna!

Rozwijaj swoje Imperium i obserwuj całkowicie interaktywną mapę!

  • Ulepszaj każdy ze swoich budynków ekonomicznych i magazynuj surowce, pozwalające Ci na zbudowanie największej na świecie floty
  • W pojedynkę, czy w sojuszu? Sam wybierz odpowiedni dla siebie styl gry i atakuj innych graczy, by zdobywać coraz większą część mapy
  • Stwórz unikalną, reprezentującą Cię postać, która będzie brać udział w niebezpiecznych wyprawach w tych rozległych tropikach!

Godziny dobrej zabawy, satysfakcja z rozwoju swojego królestwa i nowa grafika wraz ze świeżym interfejsem to tylko namiastka tego, co czeka Was na najnowszym serwerze! Sam się przekonaj - graj na nowym świecie zupełnie za darmo!

Zagraj na http://islandoom.funhub.pl/graj

Data dodania: 2017-10-23