Najnowsza darmowa gra Robomaniac!


Wejdź do fantastycznego świata walk robotów w najnowszej grze Robomaniac! Produkcja doskonale łączy zalety gier RPG i menadżerów sportowych, a wszystko okraszone wielką ilością humoru. Gra Robomaniac jest dostępna za bezpłatnie w polskiej wersji językowej!

Na dalekiej planecie Centerra, kataklizm zmusił ludzi do błyskawicznego opuszczenia swojej kolonii. Miała miejsce gigantyczna katastrofa, która zmusiła wszystkich kolonistów do błyskawicznej ewakuacji z planety. Tak szybko opuścili swoje włości, że zostawili wszystko za sobą, wliczając w to wszystkie roboty, które pomagały im w adaptacji Centerry do życia. I tak, mineło 30 lata, aż na wskutek dziwnego zjawiska, Boty obudziły się i stwierdziły, że… są. Istnieją i chcą przetrwać. Błyskawicznie pojawił się problem przywództwa, ale kto powinien w takim razie władać wszystkimi robotami?

Porządek wyłania się z anarchii i chaosu, dlatego właśnie boty, postanowiły uporządkować swoją społeczność i nadać jej odpowiedni kształt. Twórcy pracują nad wersją, by była dostępna jak inne darmowe gry na telefon. Po wielu dyskusjach, w których w ruch nie raz poszły pięści, doszły do wspólnego wniosku, że należy wyłonić przywódców w turniejowych walkach między sobą. Tak powstały specjalne ligi botów, w których rywalizacja trwa non stop, a finał wyłania najsilniejszego z silnych. Tylko taki lider gwarantuje spokój i ład dla wszystkich robotów zamieszkujących Centerrę.

Data dodania: 2017-12-06