Wygraj fotel gamingowy grając w Łowcy Zombi

Wejdź do apokaliptycznego świata gry Łowcy Zombi i daj się wciągnąć do rywalizacji w Turnieju Aktywności. W tej specjalnej turniejowej formie, najwięksi wojownicy na serwerze, pojedynkują się o miano najtwardszego czempiona!

Graj regularnie w Łowców Zombi i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych modułach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną ilość punktów, dlatego bardzo ważne jest, byś codziennie zaglądał gry i realizował nakreślone zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w klatce, weź udział w Napadzie i pokonaj przeciwnika w Ataku na Bunkier; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz także superciekawe nagrody rzeczowe.

Sponsorem nagród dla TOP 3 graczy jest producent foteli gamingowych - firma Pro-Gamer.pl. Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym fotel gamingowy Aguri, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla Twojego bohatera. Jest o co walczyć, a szczególnie, że w puli nagród jest jeszcze karta podarunkowa na kwotę 100 zł do sklepu Pro-Gamer.pl, gamingowa podkładka pod mysz i unikatowe nagrody wirtualne do wygrania dla bohatera. W ramach nagród pocieszenia możesz odebrać wybrane nagrody w ramach specjalnych progów punktowych, które odblokujesz po osiągnięciu wskazanej ilości Punktów Aktywności.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 28 lutego 2019 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to polska darmowa gra o zombi, w której zostaniesz jednym z dzielnych łowców nieumarłych. Tajemniczy wirus, w błyskawicznym tempie, rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos i śmierć, ponieważ zabójczy wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli wracają, jako agresywne zombi. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by wziąć udział pasjonującej rywalizacji.

Data dodania: 2019-02-06