Łowcy Zombi – nowy serwer i nowe wyzwania!

Zacznij już teraz przygodę w nowym świecie gry, który powstał wraz z otwarciem nowego serwera Łowcy Zombi. Świat "S2" właśnie wystartował i zaprasza wszystkich przepełnionych werwą wojowników do walki!

Infekcja przemieniająca ludzi w nieumarłych gwałtownie się z rozprzestrzenia, a w raz z nią szerzy się śmierć i zniszczenie. Stwórz swojego bohatera jako jeden z pierwszych odważnych i zdobywaj trofea podczas rywalizacji. Dołącz do grupy Łowców i zatrzymaj śmiertelny wirus.

Przeżyj ekscytującą przygodę w popularnej grze Łowcy Zombi, gdzie czekają na ciebie hordy nieumarłych do pokonania: wybuch epidemii to czas brutalnej walki o przetrwanie. Część ludzi postradało zmysły i zamieniło się w krwiożercze mutanty zombi, a reszta stara się przetrwać zbierając się w bezwzględnych gangach, które dzielą między sobie okupowane części miast. Zmierz się z niebezpieczeństwem i pokonaj najbardziej niebezpieczne zmutowane stworzenia, by odkryć potężny arsenał broni. Powstrzymaj plany okrutnej korporacji SIRUS, która wykorzystuje wirus do swoich celów!

Do każdego konta założonego do 31 maja, twórcy gry przygotowali specjalny kod na start w postaci 300 Monet gratis! Wystarczy, że wejdziesz do gry i wpiszesz START w formularzu dostępnym w sekcji MONETY.

Gra jest dostępna na przeglądarki, a jej design pozwala na zabawę zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon oraz tablet).

Data dodania: 2019-04-25