Rywalizacja w Turnieju Pro-Gamer w Obrońcach Galaktyki

Zobacz świat przyszłości, w którym kolonizacja na jednej z planet skończyła się obudzeniem pradawnego zła. W grze Obrońcy Galaktyki ruszył specjalny turniej, w którym najwięksi wojownicy, pojedynkują się o miano najwaleczniejszego z nich.

Graj regularnie w Obrońców Galaktyki i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych modułach gry. Każdego dnia możesz zdobyć maksymalną ilość punktów, dlatego codziennie loguj się do gry i wykonuj nakreślone zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w Starciu, weź udział w Ataku Sfory i pokonaj przeciwnika w Twierdzy Cyborgów; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz także cenne nagrody rzeczowe.

Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym biurko gamingowe Pro-Gamer, 1000 Kredytów, Skrzynkę Tytana, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla Twojego herosa. Sponsorem nagród dla TOP 3 graczy jest producent foteli gamingowych - firma Pro-Gamer.pl.Możesz zagwarantować sobie specjalne dodatkowe nagrody, jeśli osiągniesz wybrane ilości Punktów Aktywności – odblokujesz w ten sposób nagrody za Progi Punktowe.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 marca 2020 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to wciągająca gra MMO, która wciągnie Cię w niesamowitą przygodę w nieznanej części kosmosu. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz powstrzymać siły mroku. Otrzymujesz pilne zlecenie, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którą wszelki kontakt został gwałtownie zerwany…

Data dodania: 2020-02-29