Ultradesk Action w Obrońcach!

Prawdziwi gracze potrzebują sprzętu, który wytrzyma nawet najgorętszą i najbardziej emocjonującą rozgrywkę. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, przygotowaliśmy specjalny turniej, w którym do zgarnięcia profesjonalne, ergonomiczne biurka dla graczy Ultradesk. Stwarzają one warunki do toczenia rywalizacji na najwyższym możliwie poziomie – reszta zależy już od Ciebie.

W czasie trwania turnieju, weź udział w rywalizacji i realizuj wskazane przez grę zadania. Otrzymasz w ten sposób punkty aktywności, które decydują o Twoim miejscu w rankingu turnieju. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów, otrzyma specjalną nagrodę główną oraz wirtualne bonusy dla swojej postaci. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 października 2020 o 23:59:59.

Darmowa gra Obrońcy Galaktyki przeniesie was w daleką przyszłość, kiedy ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z terraformowanych planet, dochodzi do zdarzenia, którego skutki zagrażają wszelkiemu życiu w kosmosie. Z najgłębszego mroku powstaje niszczycielska armia, która nie zna litości. Dołącz do grupy bohaterów i uratuj przed zniszczeniem galaktykę.

Pamiętaj, że Turniej Aktywności Ultradesk będzie trwał do 31 października 2020 roku włącznie. Do zobaczenia w grze!

Data dodania: 2020-09-30