Łowcy Zombi - Komandos i Saper

KOMANDOS I SAPER

Zapiski z dziennika bojowego: Misja rozpoznawcza postępuje sprawnie i już macie wracać w kierunku pozycji wyjściowych, kiedy słyszycie głośny huk. Zaraz potem drugi. Doświadczenie podpowiada, że huki są związane ze strzałami z broni wyborowej. Skąd padł strzał nie jest do końca jasne, ale obaj stawiacie na położone niedaleko wzgórze, które obeszliście kilka dni temu. Sytuacja wymaga sprawdzenia.

Po kilkunastu minutach ostrożnej wędrówki znajdujecie się od bezpiecznej strony wzgórza i postanawiacie rozwiązać ten problem podstępem. Saper przygotuje odpowiedni ładunek, a komandos „podrzuci” go we wskazane miejsce. Zapada już zmierzch i dochodzicie do wniosku, że należy zrealizować swój plan. Robi się bardzo zimno i czołganie się nie jest najprzyjemniejszym spędzaniem czasu, ale sukcesywnie, krok po kroku, komandos zbliża się do celu. Po ocenie odległości i miejsca do rzutu, szybko postępuje błyskawicznie, a zaraz potem, eksplozja rozchodzi się po całej okolicy. Teraz szybki szturm i … nie ma tutaj nikogo. Gdzie podział się strzelec?...

Rewolucja w rozgrywce coraz bliżej! Wpisz kod: SAPER i zgarnij 300 Monet do końca marca!

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Data dodania: 2021-03-05