Co nowego w Allods Online?

Co nowego w Allods Online?Gala Networks Europe wprowadziła rozszerzenie gry Allods Online! Aktualizacja gry dzisiaj ujrzała światło dzienne. Autumn Wind ukazał się w polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz francuskiej wersji językowej. Czego gracze mogą spodziewać się po nowej wersji? Bardziej dynamiczne bitwy czołgów w Porzeczkowicach, sportowe widowisko Goblinobolu oraz ulepszony system profesji – wszystko to już od dzisiaj w sieci!

Porzeczkowice, to nowe Pole Walki, w którym dwunastu graczy będzie mierzyć swoje siły w walce z Maus’em, którego głównym zadaniem jest zniszczenie skrzyń zaopatrzeniowych znajdujących się na terenie Porzeczkowic. Gracze łącząc swoje siły i wspólnie planując taktykę, walczą o jak najlepsze nagrody. Zasada jest prosta: im szybciej gracze pokonają Mausa, tym lepsze nagrody będą czekać na nich w ocalonych skrzyniach. Użytkownicy będą mogli poruszać się różnego rodzaju czołgami – pełniącymi odmienne, ale tak samo ważne funkcje na polu bitwy.

Nowa wersja gry zapewnia również sportową rozrywkę zwaną Goblinobolem, która jest tradycyjną i brutalną grą Orków. Każdy kto zawita do dwudziestego trzeciego poziomu, będzie mógł dołączyć do jednej z drużyn i wziąć udział w meczu grając goblinem jako piłką i starając się zdobyć gola atakując bramkę przeciwników. Uczestnictwo będzie nagradzane cennymi przedmiotami dostępnymi u trenerów Goblinobolu.

Gracze mogą cieszyć się również zmianami w systemie profesji, których rozwój, funkcja łączenia z innymi zawodami, nowe narzędzia oraz interfejs z pewnością przypadną graczom do gustu.
Źródło: informacja prasowa

Źródło: informacja prasowa
Data dodania: 2012-11-02