Rappelz: Szał Bojowy – aktualizacja dostępna od dzisiaj!

RappelzGala Networks Europe, wydawca darmowych gier i operator portalu www.gPotato.eu opublikował dzisiaj aktualizację gry Rappelz – Szał Bojowy! Najnowsze rozszerzenie przynosi wiele udoskonaleń dotyczących przede wszystkim systemu walki. Jakich nowości mogą spodziewać się gracze? Areny Bitewne, możliwość rozgrywania drużynowych pojedynków PvP, nowe Bossy i wiele innych ulepszeń od dziś czeka na użytkowników Rappelz!

Areny Bitewne umożliwiają drużynom liczącym od dwóch do szesnastu osób rozgrywanie trzech rodzajów pojedynków PvP. Kompletowanie grup odbywa się automatycznie przez system Aren. Udział w pojedynkach przekładany jest na Punkty Arenowe.

Rappelz: Szał Bojowy to również szereg nowych Boosów. Ich oswojenie i przemianowanie na Chowańców może przyczynić się do zwycięstwa graczy. Droga do tego wiedzie przez pokonanie mitycznego Minotaura i piekielnej bestii - Bafometa.

Inne zmiany wprowadzone przez twórców gry to System Tytułów i Odznaczeń oraz możliwość sterowania postacią za pomocą klawiszy WASD. Wszystkie zmiany zdecydowanie warte są wypróbowania!

Źródło: informacja prasowa
Data dodania: 2012-11-07