Najnowsze informacje o nadchodzącym dodatku RappelzJuż za kilka tygodni świat darmowej dark fantasy MMOPRG Rappelz może stanąć na głowie. Najnowszy dodatek do tej popularnej gry przyniesie zmiany, które zaskoczą niejednego fana!

Potwory nie będą już dłużej wrogami - przynajmniej jeśli tak zdecyduje gracz. Rewolucyjne zmiany w systemie chowańców i oswajania bestii, które pojawią się w 2 części Kroniki VIII, sprawią, że gracze będą mogli obrócić dotychczasowych wrogów w oddanych sojuszników.

Dzięki nowym Kartom Duszy Bestii, możliwe będzie przekształcenie napotkanych potworów w wierne chowańce: dzielnych obrońców, nieustraszonych wojowników, a nawet potężnych magów - wszystko zależeć będzie od decyzji gracza i odrobiny szczęścia. Rodzaj i typ potwora wpłynie na umiejętności, jakimi będzie dysponował oswojony chowaniec. Potwory w grze zostały podzielone według rodzaju między innymi na: bestie, humanoidy, hybrydy, smoki, nieumarłych, bezkształtne oraz duchy. Wszystkie one należeć będą do jednego z następujących typów: podstawowy, rzadki, specjalny lub unikalny.

Zestaw pasywnych i aktywnych umiejętności chowańca zależeć będzie od jego klasy - jednej z pięciu dostępnych, oraz rodzaju - aż 19 różnych! Po jednej specyficznej umiejętności aktywnej i pasywnej będzie dodanych w zależności od klasy i rodzaju chowańca.

Warto zaznaczyć, że oswojone potwory zachowają swój unikalny wygląd. Zmiany w mechanice gry i systemie bestii nie wpłyną na wygląd ani właściwości oswojonych już chowańców. Nowy system zostanie wprowadzony równolegle z istniejącym obecnie w Rappelz, wzbogacając możliwości gry.

2 część Kroniki VIII Rappelz przyniesie również inne nowości. W grze pojawią się cztery nowe lochy - instancje, które przygotowane zostały z myślą o graczach na najwyższych poziomach, posiadających profesje mistrzowskie. Nieustraszeni bohaterowie po raz kolejny będą mieli za zadanie ocalić świat przed Wiedźmą, którą w podziemiach lochów Fanatyczni Wyznawcy spróbują przywrócić do życia. Tylko najdzielniejsi i najsilniejsi wojownicy przedrą się przez podziemia, których poza Fanatykami strzegą również potwory o niespotykanej dotąd sile.

Z myślą o graczach na niższych poziomach i tych, którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z Rappelz, zbalansowano istniejące lochy, które staną się teraz bardziej dostępne i będą oferować bardziej atrakcyjne nagrody.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-06-07