My Little Farmies – symulacja życia na farmie

Gry farmerskie cieszą się niesłabnącą popularnością. Żywym dowodem na ogromne powodzenie symulacji wsi jest gra My Little Farmies studia Upjers.

Darmowa gra przeglądarkowa powstała przy współpracy studia Upjers i King Art Games wystartowała w polskiej oraz czeskiej wersji językowej w wersji open beta. Wieloletnie doświadczenie w rozwoju gier, ich optymalizacji oraz supporcie zaowocowało powstaniem My Little Farmies. W porównaniu z innymi grami o podobnej tematyce, My Little Farmies wyróżnia średniowieczna sceneria, koncentracja na rozwoju i rozbudowie osady oraz wytwarzanie różnorodnych produktów.

Już w fazie testów zamkniętej bety My Little Farmies wzbudziła ogromny zachwyt graczy niezwykłą kombinacją symulacji budowy, pomysłowego zarządzania surowcami oraz możliwością indywidualnej kreacji osady. Pozytywny odzew wspólnoty w czasie trwania zamkniętej fazy beta dowodzi jak wielki potencjał posiada gra My Little Farmies będąca najprawdopodobniej kolejnym, wielkim hitem kuźni Upjers. W tej symulacji farmy gracze przenoszą się do malowniczej, stworzonej z miłością do detalu osady budując ją od podstaw przez zagospodarowywanie pól, hodowlę zwierząt, aż po przerabianie surowców w różnorodne towary. Podobnie jak w innych grach z gatunku tycoon takich jak My Fantastic Park i My Free Zoo, My Little Farmies oferuje rozbudowane elementy zarządzania stosując przy tym rozwiązania idące daleko ponad game design typowy dla innych gier o podobnej tematyce.

My Little Farmies dostępna jest w wersji open beta na przeglądarkę.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-06-08