Webzen ogłasza premierę Całkiem Nowego MUWEBZEN Inc. ma przyjemność poinformować o ogólnoświatowej premierze ekscytującej, nowej wersji uznanego 3D Fantasy RPG – MU ONLINE. Szczegóły i oficjalny tytuł gry zostaną ogłoszone już 27 czerwca 2013. Do tego czasu nowy MMORPG będzie nazywany MU CHRONICLE R.

MU CHRONICLE R znajduje się obecnie w końcowej fazie produkcji i trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia zamkniętych beta-testów. W przeciwieństwie do swojego poprzednika – MU ONLINE, gra będzie skupiała się teraz na rozwijaniu postaci i walce z innymi graczami. Aby przedstawić nową zawartość MU CHRONICLE R, skupiającą się na walce Gracz kontra Gracz, wkrótce po premierze WEBZEN zamierza zorganizować masowy, ogólnoświatowy turniej PvP z nagrodami pieniężnymi.

Start MU CHRONICLE R na WEBZEN.com wyznaczy premierę gry na serwerach na całym świecie. Aby usługa była jak najlepiej dostosowana do potrzeb graczy w poszczególnych krajach, WEBZEN planuje zrekrutować Mistrzów Gry spośród użytkowników w każdym z regionów oferując im w zamian atrakcyjne nagrody.

Pierwsze informacje o MU CHRONICLE R można uzyskać odwiedzając nową, oficjalną stronę gry, która wystartowała w piątek, 14 czerwca 2013.

Aby uczcić długo wyczekiwaną premierę MU CHRONICLE R, WEBZEN zaprasza wszystkich fanów do udziału w ekscytującym konkursie na stronie gry na Facebooku. Każdy, kto do 3 lipca "Polubi" stronę MU CHRONICLE R na Facebooku albo udostępni jej zawartość, zostanie automatycznie dodany do wielkiego losowania nagród (między innymi laptop do gier Alienware, W Coins lub gPotato oraz nagroda główna, o której informacje zostaną podane wkrótce). Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę gry na Facebooku.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-06-17