Nowe gatunki ptaków w My Free ZooProducent i wydawca gier przeglądarkowych free-to-play firma Upjers wprowadziła do darmowej gry My Free Zoo obszerną aktualizację umożliwiającą budowę ptaszarni i hodowlę ptaków.


Drogi prowadzące przez środek ptaszarni

Od dziś w sklepie zoologicznym w My Free Zoo można zakupić nowy rodzaj wybiegów – ptaszarnie. Ich cechą szczególną w porównaniu do dostępnych już graczom akwariów i terrariów jest możliwość wchodzenia do budynków przez gości odwiedzających Zoo. W tym celu wystarczy do ptaszarni doprowadzić jedną z dróg biegnących przez Zoo, a wówczas goście z radością udadzą się na podziwianie z bliska egotycznych gatunków ptaków. Dzięki tej opcji dokładnie można przyjrzeć się wypieszczonym animacjom ptaków.

Nowe gatunki zwierząt - kolibry i ptaki drapieżne

Aby napełnić nowe budynki życiem firma Upjers wprowadziła do gry dwa gatunki ptaków – szmaragdzika lśniącego i aguję. Szmaragdzik lśniący należy do rodziny kolibrów i żyje głównie w Brazylii, podczas gdy aguja zwana również andyjskim orłem zamieszkuje Andy i Wenezuelę aż po Ziemię Ognistą i charakteryzuje się mieniącym się niebiesko upierzeniem.

Wszystkim zapalonym Dyrektorom Zoo życzymy doskonałej zabawy w nowych ptaszarniach z ich licznymi wolierami.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-06-12