Konkurs z okazji otwarcia polskiej strony War ThunderZ okazji otwarcia polskiej, oficjalnej strony War Thunder, twórcy gry przygotowali specjalny konkurs, w którym łącznie do wygrania jest 20.000 Złotych Orłów!

Zadaniem w konkursie będzie przygotowanie filmu, pracy graficznej bądź zdjęcia z gry, które będą prezentować polskich pilotów służących podczas II Wojny Światowej. Do wyboru jest kilka z skonkretyzowanych kategorii, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej gry. Jedna osoba może brać udział w maksymalnie dwóch kategoriach, a umieszczona praca nie mogła brać udziału w żadnym wcześniejszym konkursie.

Jak należy przygotować materiały?
Oto słowa, które organizatorzy konkursu kierują do przyszłych uczestników:Film
Podkład dźwiękowy, piosenka, którą wybierzecie zależy tylko i wyłącznie od Waszego gustu. Chcemy zobaczyć wspaniałe manerwy, niesamowite ujęcia czy zestrzelenia, poczuć się jak prawdziwy pilot z tamtego okresu. Pokażcie co potraficie!

Zasady:
Minimalna długość filmu to 3 minuty. Możecie wykorzystać jedynie materiał nagrany z gry (dozwolone jest korzystanie z wbudowanego edytora Efektów — FX). Skorzystajcie z możliwości zapisania powtórek i odtworzenia ich w edytorze (dobrym wyborem jest rozegranie kilku bitew w trybie historycznym). Stwórzcie bitwę niestandardową, misję, nad którą to Wy macie kontrolę, wykorzystajcie zróżnicowaną pogodę w grze, wybierzcie najlepsze momenty, które będą zapierać dech w piersiach!

Nagrody:
Pierwsze Miejsce: 6000 Złotych Orłów i umieszczenie filmu na stronie warthunder.com
Drugie Miejsce: 4000 Złotych Orłów
Trzecie Miejsce: 2500 Złotych Orłów

Praca graficzna
Nie czujecie się na siłach, żeby stworzyć film? Potraficie dobrze rysować bądź jesteście niezłymi grafikami? Oto szansa dla Was!

Zasady:
Praca musi być Waszego autorstwa, a jej minimalne wymiary to 1280 x 720. Musi ona zawierać jakiś motyw z gry War Thunder, może być rysunkiem, grafiką lub plakatem. Dopuszczalne są wszelkie modyfikacje graficzne.

Nagrody:
Pierwsze Miejsce: 4000 Złotych Orłów i umieszczenie pracy na stronie warthunder.com
Drugie Miejsce: 2000 Złotych Orłów
Trzecie Miejsce: 1000 Złotych Orłów

Zdjęcie z gry
Zasady:
Zdjęcie musi pochodzić z gry War Thunder. Zdjęcie nie może być poddane żadnej obróbce graficznej oprócz efektów FX dostępnych w grze. Zdjęcie nie mogło brać udziału we wcześniejszych konkursach.

Nagrody:
Pierwsze Miejsce: 2500 Złotych Orłów i umieszczenie zdjęcia na stronie warthunder.com.
Drugie Miejsce: 1500 Złotych Orłów
Trzecie Miejsce: 750 Złotych Orłów

Prace można zamieszczać pod tym adresem do dnia 2 sierpnia. Trzy najlepsze prace zostaną wyłonione przez Jury składające się z administratorów i moderatorów gry War Thunder.

Życzymy powodzenia!

strona internetowa gry War Thunder
Data dodania: 2013-07-10