Heroes in the Sky w serwisie FunHub!Już od dziś w zbiorze gier FunHub dostępna jest popularna zręcznościowa gra lotnicza Heroes in the Sky! Sprawdźcie jakie atrakcje na Was czekają!

Heroes in the Sky jest bezpłatną, zręcznościową grą lotniczą, której akcja toczy się podczas II Wojny Światowej. Użytkownicy zasiadają za sterami samolotu, wcielają się w rolę pilotów, a z czasem zaczynają tworzyć własne floty. Początkowym etapem gry jest wybór lotnictwa – może to być grupa państw Osi (gdzie znajdują się jednostki niemieckie, ale również włoskie i japońskie) lub Aliantów (USA, Wielka Brytania, Sowieci). Łącznie do wyboru pozostaje100 różnorodnych maszyn podzielonych na myśliwce, bombowce i samoloty wsparcia.

Zabawa toczy się w jednym z sześciu trybów walki. Może być to potyczka jeden na jeden lub walka przeciwko całej grupie, zmierzenie się z innymi graczami lub ze sztuczną inteligencją. Wyzwań stawianych przed graczami jest naprawdę sporo! Misje wykonywane są w miejscach, które odgrywały ważną rolę podczas II Wojny Światowej, co czyni grę bardziej atrakcyjną. Każda zdana misja wiąże się z otrzymaniem punktów doświadczenia, które następnie można zamienić na umiejętności oraz odblokowywanie dostępu do bardziej zaawansowanych maszyn.

Podniebne atrakcje są w zasięgu ręki! Wystarczy włożyć okulary lotnicze i odpalić silnik samolotu.

Data dodania: 2013-08-14