Początek Otwartych Beta Testów Age of WulinFani Age of Wulin z całej Europy mają teraz pełny dostęp do niezwykle barwnego i rozległego świata Wulin. Po entuzjastycznych reakcjach na Zamknięte Beta Testy, Otwarte Beta Testy z pewnością dostarczą jeszcze więcej emocji, dając wszystkim fanom szansę zanurzenia się w pasjonującym świecie Wuxia. Wszyscy gracze mogą teraz bez przeszkód zwiedzać rozległe i w pełni otwarte krainy Wulin, opanować system walki oparty na Kung-Fu i stać się częścią rosnącej społeczności Wulin.

„Z całego serca dziękujemy europejskim graczom za wspieranie Snail Game i Webzen” - powiedział Shi Hai, dyrektor Snail Game i dodał: „Zamierzamy zaprezentować Wam całkiem nowy świat Wuxia, wypełniony orientalnym klimatem i chińską kulturą. W naszym świecie Wuxia odkryjecie całkiem nowe doświadczenia związane z MMO.”

Age of Wulin przenosi graczy do starożytnych Chin, umożliwiając im zanurzenie się w tradycyjne życie w czasach, gdy kultura sztuk walki znajdowała się w pełnym rozkwicie. Zamiast liniowego systemu zdobywania poziomów, gracze mogą rozwijać postać poprzez zdobywanie umiejętności za pomocą dynamicznego systemu walki wręcz i bronią białą, który łączy różnorodne sztuki walki z chińską filozofią. Age of Wulin umiejscowiony jest w zachwycającym świecie 3D, pełnym wysokiej jakości grafiki i niezwykle wciągającej, rozbudowanej rozgrywki.

Na początkowym etapie gracze mogą dokonać wyboru jednej z wielu dostępnych historii i odkrywać unikalną opowieść, która towarzyszy każdej z nich, pomagając w tworzeniu postaci. Poprzez codzienną naukę i trenowanie umiejętności postacie będą się rozwijały i miały możliwość podejmowania nowych wyzwań na każdym kroku. Doświadczone postacie będą mogły opanować umiejętności, które pozwolą im biegać po wodzie albo nawet przelecieć z jednego dachu na drugi. Co więcej, życie nie kończy się, gdy gracz powraca ze swoich przygód i wyłącza grę, gdyż jego postać pozostanie w grze, wciąż parając się codziennymi obowiązkami i wykonując zadania, które wybierze dla niej gracz.

Członkowie społeczności pomogą WEBZEN we wprowadzeniu ostatecznych poprawek i ulepszeń, zanim nastąpi oficjalna premiera gry. Gra zostanie dopracowana przed wyczekiwaną premierą w oparciu o uwagi i komentarze społeczności Wulin. Warto zaznaczyć, że po rozpoczęciu Otwartych Beta Testów, postacie nie będą resetowane ani usuwane.

Otwarte Beta Testy rozpoczną się jednocześnie na trzech serwerach, z których dwa będą dedykowane odpowiednio francusko- i niemieckojęzycznej społeczności, natomiast trzeci przeznaczony będzie dla międzynarodowej, anglojęzycznej społeczności. Zlokalizowane wersje gry - niemiecka i francuska - będą dostępne w przyszłości, jednak dokładna data nie została jeszcze podana.

Gracze zachęcani są do wzięcia udziału w Otwartych Beta Testach i dołączenia do wciąż rozwijającej się społeczności Wulin.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-07-18