My Fantastic Park na międzyplanetarnej misji

Darmowa gra przeglądarkowa My Fantastic Park rozpoczyna kooperację z serialem fantastycznonaukowym Star Trek. Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych studio Upjers pracuje nad ekskluzywną kooperacją między uniwersum Star Trek i hitem gier przeglądarkowych My Fantastic Park. Zaprojektowane pod licencją CBS Consumer Products wymyślne atrakcje dla wirtualnych dyrektorów lunaparków znajdują się już w opracowaniu.

My Fantastic Park wzbogaci się już wkrótce o kilka fascynujących atrakcji. Studio Upjers przygotowuje dla wszystkich fanów serialu Star Trek i tych, którzy staną się nimi w przyszłości cały szereg atrakcji przyciągających gości do odwiedzin w symulacji wesołego miasteczka.

Jedna z nowych atrakcji nawiązuje do pewnego bardzo popularnego odcinka ze Star Trek: Następne pokolenie. Wszystkie nowe atrakcje o tematyce Star Trek stworzone dla gry My Fantastic Park zawierają animowane postacie i elementy, które gracze mogą znać z tego popularnego serialu telewizyjnego. I tak dyrektorzy lunaparków mogą się między innymi cieszyć na ponowne spotkanie ze statkiem kosmicznym Enterprise i walecznymi Klingonami. Już wkrótce kolorowy świat My Fantastic Park zostanie teleportowany dzięki statkom kosmicznym i kosmitom w następne stulecie!

informacja prasowa
Data dodania: 2013-08-20