Lothar Matthäus gwiazdą Allstar w 11 Legends

Lothar Matthäus zostaje mianowany w 11 Legends gwiazdą Allstar. Dzięki temu tytułowi Lothar może pomóc menadżerom z 11 Legends zdobyć najlepszych sponsorów. Upjers, producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych free to play, zaprezentował wczoraj nową opcję w grze pod szczytnym patronatem Lothara.

Lothar Matthäus awansował po raz kolejny w 11 Legends: tym razem został gwiazdą Allstar. Dla menadżerów oznacza to, że mogą się ponownie udać na poszukiwanie sponsorów, by tym razem złowić prawdziwie grube ryby, gdyż Lothar jako Allstar przynosi sporą sumkę punktów sponsora. Dzięki punktom na przyjęciach pojawiają się sponsorzy wysokiej klasy z wypchanymi portfelami. Jedynym zadaniem menadżera jest zdobycie wspaniałomyślnych mecenasów.

Rekiny finansów w roli sponsorów przynoszą również dodatkowe zalety w takich aspektach jak siła drużyny, koszty treningu, wynagrodzenia za zadania, itp. Również i czas rekonwalescencji zawodników po kontuzjach zostaje tym samym skrócony.

Podczas gry można zatrudnić Lothara w roli Allstar, przyciągnąć tym samym na bankiety najlepszych międzynarodowych sponsorów i zapewnić lukratywne zalety dla swojego zespołu. Wraz z Lotharem Matthäusem dołącza do drużyny prawdziwy profesjonalista!

informacja prasowa
Data dodania: 2013-08-21