Garbage Garage świętuje pierwsze urodziny

Symulacja autoszrotu Garbage Garage, producenta i wydawcy gier komputerowych Upjers świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. Aby uczcić tę okrągłą rocznicę gry przeglądarkowej z kultowymi Ludolfami, wszyscy gracze otrzymają w dniach od 21 do 28 sierpnia super bonus przy rozkładaniu pojazdów.

Gra może poszczycić się na dzień dzisiejszy wspólnotą fanów złożoną z ponad miliona graczy i dostępnością w 15 wersjach językowych.

Użytkownicy prowadzeni są przez grę przez trzech sympatycznych szrociarzy – Manniego, Uwe i Petera. Do ich codziennych obowiązków należy rozkładanie pojazdów, począwszy od zwykłych samochodów osobowych po łodzie podwodne i rakiety, jak również sprzedaż w ten sposób pozyskanych części zamiennych. Bracia Ludolf stawiają graczom codziennie nowe zadania. I tak na przykład składają zamówienia na różne części zamienne. Centralnym zadaniem każdego szrociarza jest również podrasowanie swojego pojazdu wystawianego do walk na arenie. Tylko najlepsi mogą poszczycić się pierwszymi miejscami w rankingach zwycięzców na arenie.

Ponadto wirtualni szrociarze mogą łączyć się w kluby i prowadzić wspólnie grupowy autoszrot. Również i w gildiach miłośnicy automobili mogą wystawiać swoje pojazdy do walki na arenie. W ramach obchodów pierwszych urodzin każdy autoszrociarz otrzyma od dziś do środy 28 sierpnia bonus przy rozkładaniu pojazdów.

informacja prasowa
Data dodania: 2013-08-22