Serwer Testowy 3 części VIII Kroniki Rappelz

WEBZEN ma przyjemność ogłosić otwarcie Publicznego Serwera Testowego (PTS) przed zbliżającą się premierą 3 części VIII Kroniki Rappelz: Preludium.

Od dnia wczorajszego wszyscy fani tej popularnej gry mogą zalogować się na Publicznym Serwerze Testowym, aby zapoznać się z nowościami, które już wkrótce pojawiły się w nowym dodatku. W trakcie testów gracze mogą wesprzeć Zespół Rappelz, zgłaszając zaobserwowane problemy z klientem gry i pomóc ulepszyć ostateczną wersję rozszerzenia. Aby umożliwić uczestnikom sprawdzenie gry w jak największym zakresie, zdobywane doświadczenie, Rupie oraz częstotliwość wypadania przedmiotów zostały znacznie zwiększone. Zespół Rappelz wprowadził również do gry bohaterów niezależnych (NPC), którzy zapewnią postaciom graczy specjalne wzmocnienia.

Bramy serwera testowego zostaną otwarte przez tydzień, a zakończenie testów przewidziane zostało na 18 lutego 2014. Aby skorzystać z Publicznego Serwera Testowego, należy pobrać amerykańska wersję klienta gry (Rappelz US)http://file.gpotato.eu/rappelz/installer/Launcher_PTS.zip, a następnie zainstalować grę zgodnie z instrukcją opublikowaną na Forum Rappelzhttp://pl.forum.gpotato.eu/?CD=RAPPELZ_PL_F024.

Wszyscy miłośnicy MMO zainteresowani udziałem w sesji testowej powinni już teraz zarejestrować się na portalurappelz.gpotato.eu.

3 część VIII Kroniki Rappelz: Preludium udostępnia całkowicie nowe możliwości, pozwalając oswajać najsilniejsze potwory w grze (bossy) i rozwijać je jako chowańce u boku graczy.

Ponadto, zawartość gry poszerzono o 25 nowych dziennych zadań. Również nowe lochy - instancje wprowadzone w VIII Kronice, zostaną odświeżone i jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb graczy.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-02-12