Romantyczne eventy w licznych grach upjers

Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych upjers otworzył serce dla swoich graczy: z okazji Walentynek odbywają się w naszych grach liczne eventy, które wyczarują w przeglądarkach graczy morze kwiatów, serc i romantycznych uczuć.

Tegorocznymi pionierami walentynkowych eventów są gry My Little Farmies i My Fantastic Park. Od kilku dni do dyspozycji graczy stoją tu przepiękne walentynkowe dekoracje. Im więcej dekoracji dyrektorzy lunaparków i farmisie ustawią do końca akcji w swoich parkach i na farmach, tym liczniejsze i bardziej atrakcyjne nagrody otrzymają też na koniec akcji. Nagrodą główną w My Fantastic Park jest atrakcja „Tunel miłości”, w której zakochane pary mogą pływać w romantycznych kulisach łódkami. Farmisie mogą w walentynkowej akcji zdobyć pasiekę i produkować w niej w przyszłości miód, chleb z miodem oraz winko miodowe.

Kto nie chce zrezygnować z romantyki w sporcie i pragnie uskrzydlić swoich zawodników, może również od kilku dni zdobyć w 11 Legends walentynkowe serce z róż.

Akcje walentynkowe rozpoczęły się również w grach Brave Little Beasties i My Free Zoo. Mieszkańcy Słonecznej skały mogą zamienić swoje domostwa w morze różowych kwiatów. Dyrektorzy Zoo mogą zaś upiększyć swoje ogrody zoologiczne przepięknymi dekoracjami o tematyce miłosnej – posążek Amora, ławki dla zakochanych i płoty zdobione różami to tylko nieliczne przykłady nastrojowych dekoracji. Komu do końca akcji uda się zebrać wystarczającą ilość serc, ten otrzyma na koniec akcji parkę nowych zwierząt – majestatyczne hiacyntowe ary, które jako ptaki wierne partnerowi przez całe życie są dla wielu symbolem wiecznej miłości.

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to nie ma lepszego doradcy niż profesor Kudłatemyśli z Kapi Hospital, który dla swoich podopiecznych przygotował w piątkowej zdrapce słodki prezent – balony w kształcie serca. Panienka z okienka zamieszkująca Katarowice ma zaś w ofercie swojego sklepiku gorące serce ze świecami. Również dla graczy Wolnych Farmerów i Zielonego Imperium logowanie do gry w walentynkowy piątek będzie szczególnie się opłacało, gdyż zgarną przy tej okazji ekskluzywne walentynkowe prezenty.

upjers życzy wszystkim graczom wielu romantycznych godzin w walentynkowych eventach i pięknych chwil z wybrańcami serca.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-02-14