Trzecia część VIII Kroniki Rappelz: Preludium

Webzen ma przyjemność poinformować o premierze najnowszego dodatku do popularnej gry dark-fantasy MMORPG Rappelz. 3 część VIII Kroniki Rappelz: Preludium będzie dostępna już dziś na serwerach: polskim, francuskim i niemieckim, zaś dwa dni później na serwerach: amerykańskim, włoskim i tureckim.

Oficjalny zwiastun 3 części VIII Kroniki Rappelz: Preludium jest dostępny tutaj: www.youtube.com/watch?v=tvTp-RKhDwY.

Dzięki nowemu dodatkowi, gracze będą mogli zyskać nowych sojuszników w grze - najpotężniejsze istniejące potwory - Bossy, które od teraz będzie można oswoić. Nowy, ulepszony system oswajania sprawi, że znikną wszelkie istniejące dotąd ograniczenia - gracze będą mogli oswoić wszystkie napotkane na kontynencie stworzenia, włącznie z niedostępnymi dotąd Bossami, aby wykorzystać je w walce jako nieustraszonych sprzymierzeńców. Takie rozwiązanie pozwoli graczom zdobyć chowańce, które w pełni odpowiadają ich klasie, gdyż oswoić będzie można ponad 30 najbardziej potężnych potworów.

Dodatkowo, w 3 części VIII Kroniki pojawią się 24 całkowicie nowe zadania dzienne. Po zakończniu każdego z dostępnych zadań, gracze zostana nagrodzeni specjalnymi monetami, które będą mogli następnie wymienić na cenne, unikalne przedmioty. Poza tym, za wykonanie zadań, gracze otrzymają również dodatkowe punkty doświadczenia, które umożliwią nowym użytkownikom szybsze zdobywanie poziomów.

Oprócz powyższych nowości, cztery lochy - instancje, dodane w poprzedniej części, zostaną odnowione i poprawione. Nowe opcje umożliwią graczom wybór poziomu trudności, który odpowiada ich umiejętnościom, oferując cztery różne wersje rozgrywki z różnymi nagrodami. Dzięki temu lochy staną się bardziej dostępne dla wszystkich graczy, niezależnie od ich stażu w grze.

Zmiany nie ominęły również interfejsu użytkownika - dzięki odświeżeniu systemu przechowywania przedmiotów, dostęp do posiadanego ekwipunku i zasobów będzie łatwiejszy i bardziej intuicyjny.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-02-25