My Free Zoo otrzymuje centra handlowe

Zespół twórców gry My Free Zoo wymyślił dla Zoo coś kompletnie nowego! Nowe centra handlowe łączą pod jednym dachem stoiska z napojami i przekąskami oraz sklepy z pamiątkami.

W symulacji gospodarczej My Free Zoo ważną rolę odgrywają nie tylko zwierzęta. Wszystkim wirtualnym dyrektorom pomagają liczne źródła dochodów ze sklepów pamiątkowych, kafejek i zróżnicowanych stoisk z przekąskami. Dotychczas mogły być one budowane tylko pomiędzy drogami i wybiegami.

Od dziś mamy dla graczy sensacyjną nowość: centrum handlowe zjednoczy wszystkie stoiska pod jednym dachem! Zadowoleni goście będą przechadzali się po nowych mallach i zapełniali ich kasy zoodolarami. Jedną z wielu zalet nowych centrum jest oszczędność miejsca w Zoo, które można przeznaczyć na budowę nowych wybiegów i zakup wymarzonych gatunków zwierzaków.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Nowe centra handlowe można upiększyć za pomocą specjalnych dekoracji: plakatów z ulubionymi zwierzakami, neonowych reklam, zegarów ściennych i wielu innych.

Zapraszamy do testowania nowych centrów handlowych w My Free Zoo.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-02-27