Nowa klasa postaci w C9!

WEBZEN prezentuje całkowicie nową, zaawansowaną klasę postaci w opartej na lochach, popularnej grze MMORPG - CONTINENT OF THE NINTH SEAL (C9). Aby dostarczyć graczom jak najwięcej informacji, WEBZEN przygotował oficjalną stronę promocyjną, prezentującą możliwości nowej klasy NIGHTSTALKER - zaawansowanego wcielenia WITCHBLADE.Już w środę, 5 marca 2014 (czasu serwera - Global Server Time), fani C9 będą mogli zapoznać się z całkowicie nową klasą - NIGHSTALKEREM, najnowszym, zaawansowanym wcieleniem WITCHBLADE.

NIGHTSTALKER to klasa wyspecjalizowana w walce ze średniego dystansu, dysponująca silnymi zaklęciami przywołującymi i pochłaniającymi. Umiejętności PRZYWOŁANIA i POCHŁANIANIA pozwolą jej przyzwać potężnych sługów, którzy pomogą przechylić szalę zwycięstwa na stronę gracza. Pochłanianie sługów udostępnia natomiast wzmocnione ataki, zadające jeszcze więcej obrażeń.Dzięki pochłanianiu NIGHSTALKER uzyska chwilową możliwość korzystania z unikalnych, potężnych ataków sługi. Podstawowym orężem NIGHSTALKERA jest Chain Blade - śmiercionośna dwuręczna broń. Zwiastun prezentujący możliwości nowej klasy jest już dostępny na You Tube.

NIGHTSTALKER

Przed Wojną Genesis, Manoa była rajem na ziemi. Bogowie i ich wyznawcy zbudowali kompleks okazałych świątyń, w których wspólnie żyli w zgodzie i harmonii. Niestety... krwawa Wojna Genesis zmieniła oblicze Manoa. Akene zapadła w głęboki sen, zaś pomniejsi bogowie, którzy pozostawali jej wierni, zniknęli na wieki.

Manoa obróciła się w pustynię, która stała się domem dla klasy Witchblade. Resztki magii pozostawione przez bogów stały się dla nich punktem wyjścia i pozwoliły na rozwinięcie unikalnych mocy. Nie dane im było jednak zaznać spokoju, bowiem już wkrótce zostali uznani przez Kapłanów Dabel za heretyków i stali się prześladowani. Ci, którym udało się uniknąć zagłady, zgromadzili się w Manoa, łącząc siły. Nie upłynęło wiele czasu nim stali się siłą, z którą należało się liczyć. Jedna z kast Witchblade została szczególnie dotknięta przez moce ciemności Arad, Czarnego Smoka.

Magia ciemności, w niemal czystej postaci, opętała młode dziewczęta, w których zaczęła kiełkować chęć zemsty na Kałanach Dabel. Ostatecznie cała ich uwaga skupiła się na przyzwaniu upadłego boga Magnetic Gravito, wygnanego do Netherworld przez Akene i skierowaniu jego złości na Kapłanów Dabel, co zapoczątkowało okres nowego terroru. Jeden z Kapłanów, który na własnej skórze doświadczył mocy ciemności, znalazł odpowiednie imię dla przedstawicielek Witchblade, które posiadły umiejętność przywołania sługów z otchłani Netherworld - NIGHTSTALKER.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-03-04