My Free Zoo na ekspedycji w Amazonii

Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wprowadza do gry My Free Zoo jedyny w swoim rodzaju świat zwierząt i roślin zamieszkujących tropikalne lasy deszczowe. Gra wzbogaciła się dziś o amazońskie domy. Imponujące dekoracje i fascynujące zwierzęta zawitały do gry w ramach kompletnie nowej opcji.

Bogactwo gatunków amazońskiej flory i fauny zainspirowało twórców gry My Free Zoo do utworzenia nowego obszaru tematycznego. Od dziś wszyscy gracze mają możliwość umieszczenia w swoich wirtualnych zoo trzech rodzajów amazońskich budynków. Biotopowe domy dostępne są w małym, średnimi i dużym rozmiarze. Egzotyczne rośliny i imponujące dekoracje takie jak wyspa motyli, domek na drzewie, tropikalne paprocie czy też zapierające dech w piersiach tapety nadadzą amazońskim budynkom tropikalnych klimatów. Kompletną nowością w grze My Free Zoo jest możliwość umieszczenia dekoracji bezpośrednio między zwierzakami.

Aby zapełnić amazońskie domy, przygotowaliśmy dla graczy naturalnie nowe gatunki zwierząt. Pierwszymi mieszkańcami przybywającymi do wirtualnej Amazonii są jaguar i kapibara. Kapibara znana jest również pod nazwą świnia wodna. Obydwa gatunki zwierząt mogą poszczycić się rekordami – kapibara jest największym gryzoniem, zaś jaguar największym kotowatym w Ameryce Południowej.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-03-19