WEBZEN Inc. zapowiada premierę Archlord II

Webzen zapowiada nadchodzącą premierę europejskiej i amerykańskiej wersji długo oczekiwanej gry PvP MMORPG Archlord II, która będzie dostępna w wersjach francusko-, niemiecko- i angielskojęzycznej już w 2014 roku.

Archlord II to oparta na fantasy MMORPG, skupiająca się na walce PvP, charakteryzująca się tętniącą życiem grafiką i hipnotyzującą ścieżką dźwiękową, przygotowaną przez Crisa Velasco, wielokrotnie nagradzanego kompozytora z artystycznym dorobkiem ponad 40 tytułów gier wideo.

Nowa darmowa gra od Webzen przeniesie fanów MMO z Europy i obu Ameryk do świata fantasy podzielonego niekończącym się konfliktem pomiędzy dwiema frakcjami. Już wkrótce gracze będą mogli wziąć udział w ogromnych bitwach PvP (gracz kontra gracz), tocząc walkę o główną nagrodę i o tytuł Archlorda - najwyższego władcy świata.

Archlord II, gra oparta na silniku Gamebryo, zaoferuje wachlarz unikalnych i doskonale dopracowanych pól bitewnych zaprojektowanych z myślą o wieloosobowych starciach, w których będzie się mogło zmierzyć do 400 graczy! Bezklasowy system postaci pozwoli uczestnikom gry stworzyć własny, w pełni spersonalizowany styl walki.

Po zakończeniu wczesnej fazy testów w Korei, obecnie gra przechodzi rewizję projektu, aby jeszcze lepiej dopasować ją do wizji graczy. Aby dostarczyć fanom MMO jak najlepszych wrażeń, wersje europejskie oraz północno- i południowoamerykańska zostaną wydane już ze zaktualizowaną zawartością.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-03-21