Zamknięte beta testy Archlord 2Webzen - producent i wydawca gier online, zaprasza graczy do pre-rejestracji do udziału w zamkniętych beta testach nadchodzącego MMO Archlord 2 i zdradza informacje na temat fabuły i ras dostępnych w grze.

Przygotowując się do oficjalnej premiery najnowszej produkcji, planowanej już na lato 2014, zespół Archlord 2 informuje, że pre-rejestracja do fazy Zamkniętych Beta Testów rozpocznie się w kwietniu 2014. Jako wyraz uznania dla zaangażowanej społeczności, dotychczasowi gracze Archlord otrzymają gwarantowany dostęp do Zamkniętych Beta Testów Archlord 2.

Aby wprowadzić graczy do świata Archlord 2, WEBZEN postanowił ujawnić nieco informacji na temat świata gry i dostępnych ras.

Archlord 2 pozwoli graczom opowiedzieć się po stronie jednej z dwóch dostępnych frakcji. Początkowo do każdej z nich będzie należała jedna rasa, w późniejszym czasie zostaną jednak dodane kolejne. Pomimo wspólnych korzeni łączących obie rasy, ewoluowały one w zupełnie inny sposób, podzielone przez odwieczny konflikt. W rezultacie będą się one nieco różniły w zakresie mechaniki gry oraz posiadanych umiejętności.

W ten sposób pierwsza z ras - Ludzie, z natury dociekliwi i zręczni, to urodzeni pionierzy, doskonale odnajdujący się w surowym krajobrazie kontynentu Chantra. Mimo że fizycznie są słabsi od Orków, nadrabiają sprytem i pomysłowością. Wrodzona zaradność i błyskotliwość sprawia, że wywodzący się z Chantry Ludzie stali się mistrzami przetrwania. W bezpośrednim starciu posługują się najczęściej dwuręcznym mieczem, lub mieczem jednoręcznym i tarczą, z kolei w walce na dystans najchętniej sięgają po kuszę i magiczną różdżkę.

Odwiecznymi wrogami Ludzi są Orkowie. Okaleczeni i zniekształceni przez siły Chaosu, ucieleśniają brutalne i dzikie oblicze Chantry. Kultywując pamięć swych przodków, Orkowie ponad wszystko cenią tradycję i fizyczną tężyznę. Z potężną siłą, która nigdy nie powinna być lekceważona, atakują wrogów z zawziętością i dziką furią. Orkowie sprawnie posługują się w walce bronią, wybierając zwykle topór, włócznię z tarczą, łuk lub różdżkę.

Fabuła Archlord 2 opiera się na alternatywnej historii upadku pierwszego Archlorda oraz konfliktu, który rozedrze cały kontynent. Archlord, nieśmiertelny wybraniec bogów, któremu powierzono zadanie opieki nad nowo utworzonym światem, zostaje zaślepiony żądzą władzy i otrzymaną mocą, a wreszcie wypowiada posłuszeństwo bogom i ogłasza się władcą świata, przybierając tytuł "Pan Chaosu". Aby przywrócić równowagę, bogowie stworzyli nowego czempiona i nową rasę strażników, którzy wspólnie mieli za zadanie ochronić świat przed siłami zła. Po wielu bitwach Pan Chaosu został ostatecznie pokonany i wtrącony w otchłanie Abyss. W tym samym czasie nowa rasa stworzona przez bogów zasiedliła Chantrę i pod panowaniem nowego Archlorda tworzyła podwaliny nowej, wyjątkowej cywilizacji.

Archlord 2 będzie można pobrać i zagrać latem 2014, a pre-rejestarcja do fazy Zamkniętych Beta Testów rozpocznie się już wkrótce na oficjalnej stronie gry www.archlord2.com.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-04-04