Targ niesamowitości w Wolnych Farmerach

Twórca i wydawca darmowych gier przeglądarkowych upjers wprowadził dziś do Wolnych Farmerów nową i zarazem barwną paletę produktów. W popularnej symulacji farmy online dostępne są nowe możliwości produkcyjne: targowisko niesamowitości posiada własną rabatkę i warsztat kwiatowy.

Od dziś w Wolnych Farmerach każdy farmer może podjąć się hodowli kwiatów. Darmowa gra przeglądarkowa upjers została powiększona o kolejny obszar gry – targ niesamowitości. Tutaj nie brakuje zarówno pachnącyh kwiatów jak i pięknych wiązanek. Aż 19 różnych gatunków kwiatów i 22 rodzaje wiązanek czekają na amatorów florystyki. W warsztacie kwiatowym można z kolei komponować piękne bukiety.

Podczas zbioru kwiatów można się również natknąć na szczególne gatunki, których nie można otrzymać w sklepie z nasionami, a są to muchomór i lilia tygrysia, których zdobycie zależy wyłącznie od szczęścia.

Wiązankami zainteresowani są specjalni klienci targowiska niesamowitości. Wystarczy tylko swoje kompozycje zaprezentować w 17 dostępnych donicach stojących przy ścieżce, a zachęceni widokiem oraz zapachem pięknych kwiatów klienci chętnie sięgną głęboko do kieszeni, aby otrzymać nowe produkty.

Targowisko niesamowitości to bez wątpienia najbarwniejsza farma w Wolnych Farmerach.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-04-07