Upjers – rekord 70 milionów graczy został pobity


Rekord 70 milionów zarejestrowanych graczy został pobity. Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych upjers cieszy się z tej wspaniałej liczby i wprowadził do różnych gier przeglądarkowych bonusowy przedmiot. Dodatkowo gracze za pośrednictwem portalu upjers mogą zdobić walutę premium.

Złoty globus jako nowy bonusowy przedmiot będzie przypominał graczom z wielu gier upjers o tym wydarzeniu: na całym świecie zarejestrowało się już 70 milionów osób do jednej z naszych gier. Prezent bonusowy będzie do dyspozycji przez tydzień dla graczy Kapi Hospital, Wolnych Farmerów, Zielonego Imperium, My Free Zoo, My Little Farmies i Uptasia.

W tym samym czasie została wprowadzona na portalu Upjers możliwość zarobienia waluty premium. Zasada jest prosta: gracze, którzy będą logować się przez portal otrzymają codziennie cztery zdrapki do wyboru. Wystarczy wybrać jedną z nich, kliknąć na nią, a od razu dopisywane są punkty upjers. Nie ma pustych zdrapek, tym samym gracze otrzymają codziennie co najmniej jeden punkt upjers. Dodatkowe punkty upjers można otrzymać za szczególne osiągnięcia w różnych grach, które są również wyświetlane na portalu.

Każdy, kto zdobędzie pewną liczbę punktów upjers może je wymienić na monety, diamenty lub na inną walutę premium w grze swego wyboru.

Wyjątkiem są gry upjers, które są jeszcze w fazie closed beta lub gry, które nie są wymienione na portalu, jak również gry przeglądarkowe, w których można handlować walutą premium.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-04-10