Akcje wielkanocne w upjers

Producent i wydawca darmowych gier na przeglądarkę upjers przygotował w wielu swoich grach akcje wielkanocne - kolorowe dekoracje i szukanie pisanek lub par kart. Gry wielkanocne są nie tylko dobrą zabawą, ale dają również graczom możliwość wygrania wspaniałych nagród.

Gracze My Little Farmies i My Free Zoo mają za zadanie przekształcić swoje osady lub zoo w kolorowe wielkanocne ogrody. Dekoracje są zarówno oryginalne, jak i różnorodne. W My Little Farmies są dostępne między innymi pozłacane figurki zajączków w różnych wariantach i płonące ognisko wielkanocne. Owca śroboroga jako główna nagroda wabi swoimi wyjątkowymi rogami w formie korkociągu.
Gracze My Free Zoo mogą zafundować swoim ogrodom zoologicznym bardzo tradycyjny wystrój. Do dyspozycji mają między innymi typową dla Frankonii wielkanocną fontannę. Ponadto do udekorowania można wykorzystać rabatkę z narcyzami, krokusy i pisanki ze wzorem zebry lub żyrafy. Ten, kto zdobędzie określoną ilość punktów z dekoracji otrzyma w nagrodę parkę alpak i śnieżyc dyżych do hodowli.

Trochę szczęścia i zdolności potrzebne są przy akcjach wielkanocnych graczom w Kapi Hospital i w Wolnych Farmerach. Ich zadaniem jest szukanie par kart w parowankach. Gracze Kapi Hospital mogą w ten sposób zbierać wielkanocne pigułki. Po zakończeniu akcji wielkanoncej można wymienić je na różnego rodzaju nagrody, na przykład na cierpliwych pacjentów, nowych lekarzy lub praktyczny sprzęt do minigolfa. Gracze w Wolnych Farmerach mogą zdobyte zajączki wymienić na lampę wielkanocną do swojego ranczo.

Pomocą w zdobywaniu pisanek w Zielonym Imperium może okazać się miły krasnal z miasta, który rozdaje za darmo kilka jajek dziennie. Ponadto zdobyć można fontannę życzeń do ogrodu wypoczynkowego, która przynosi dodatkowe punkty. A w nagrodę otrzymać można drzewko wielkanocne na półkę z prezentami.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-04-17